Skocz do zawartości

Jak poruszac sie komunikacja miejska po Chicago


karusek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
14 minut temu, karusek napisał:

Nie mam dzieci, i duze studio na start byloby wystarczajace.

 

W samym Chicago dzielnice takie jak: West Lakeview, Roscoe Village, Ravenswood, Lincoln Square, Ravenswood, Jefferson Park są bezpieczne, z dobrą siecia komunikacji miejskiej i dużą ilością sklepów spożywczych i restauracji, co ja osobiście uważam za ważne gdy się nie ma samochodu. Jeśli chodzi o suburbs to Bartek WSH dał sporo fajnych propozycji jeśli chodzi o rejony z Polonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, karusek napisał:

jeszcze mam jedno pytanie: Gdybym wynajal 2 sypialnie i wzial sobie do mieszkania wspollokatora (opcja ekonomiczna) chcialbym go sprawdzic czy nie jest karany, w jaki sposob moge to zrobic?

@Jackie jestes w stanie odpowiedziec na powyzsze pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
16 godzin temu, karusek napisał:

Mam do Was pytanie odnosnie autostrad w Chicago, czy sa one platnie jesli tak to jaki jest koszt miesieczny?

Tak jak Jackie pisze, niektore sa platne, wiekszosc nie jest. Nie ma kosztu miesiecznego - jest pay per use. 

Wiecej info:

https://www.illinoistollway.com/
https://www.indianatollroad.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2017 o 04:25, karusek napisał:

Mam do Was pytanie odnosnie autostrad w Chicago, czy sa one platnie jesli tak to jaki jest koszt miesieczny?

Masz dwie możliwości: płacisz gotówką na bramkach lub kupujesz I-Pass w sklepie Jewel.

Opłaty na bramkach to 1,5 $  na 90-tce, 294 jest płatna tylko na niektórych odcinkach 1,5 $ lub 0,75 $

I-Pass kosztuje 30 $, logujesz się na ich stronie podając dane karty kredytowej lub debetowej, opłaty za przejazd będziesz miał o połowę mniejsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...