Skocz do zawartości

20 latek w USA


BACATY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat w kwietniu 2017 skonczylem technikum, od 3 miesiecy mieszkam i pracuje w Edynburgu ( Szkocja ). Pracuje tu na kuchni w głowie mi cały czas chodzi Ameryka! Tu jest mega zimno (poza tym wszystko ok, palenie trawki bez wiekszych problemow nawet przy policji ) Chciałbym emigrować może w 2018/2019 do Ameryki i pracować jako kucharz/szef (to umiem i w miare lubie chociaz weekendy w pracy.. ) nie wiem czy chce gotowac cale zycie, moze jakas inna praca by mi tez odpowiadala..jaki stan byscie mi najbardziej polecili, ktoremu mam sie przygladnac bardziej?  Chce gdzies gdzie cieplo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na turystycznej wizie pracowac nie mozesz. Na pracownicza nie masz szans, bo wymaga sponsorowania przez pracodawce ze nie moze znalezc tutejszych. W co nikt nie uwierzy biorac ile jest tu Latynosow ktorzy pracuja w kuchniach za grosze... 

Wiekszosc cieplych stanow w USA maja to do siebie ze jezyk hiszpanski jest raczej potrzebny zeby pracowac w kuchni. Jest sporo takiej pracy , ale zarobki niskie, przewaznie nie ma ubezpieczenia medycznego (wiec ty placisz a to moze byc spory procent twojej pensji) wiec to nie sa jakies dobre prace. Troche wiem o tym bo syn marzyl o kucharstwie, ale jak rozmawial z absolwentami jednej z lepszych szkol kulinarskich w USA to sie rozmyslil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...