Skocz do zawartości

Podróż z i do USA z green card


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, margherita_s napisał:

W moim przypadku jest możliwa, tylko będzie to kosztowac... $200. Wiec zaryzykuje i nie będę zmieniać.

Daj znac jak pojdzie. Ja bookowalam na nazwisko jakiekolwiek mialam w paszporcie. W sumie mam dalej nazwisko w paszporcie po mezu, a wrocilam do swojego panienskiego, wiec teraz musze latac na jego, poki nie zmienie paszportu. Jak lecialam teraz na wakacje to ja juz gubilam rachube, bo na Floryde lecialam na moim, na Karaiby na starym, juz nie wiedzialam jak sie podpisywac. Ale nigdy o nic nigdzie nie robili mi problemu a moja sprawa jest mega skomplikowana lol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2018 o 09:30, ilon napisał:

Daj znac jak pojdzie. Ja bookowalam na nazwisko jakiekolwiek mialam w paszporcie. W sumie mam dalej nazwisko w paszporcie po mezu, a wrocilam do swojego panienskiego, wiec teraz musze latac na jego, poki nie zmienie paszportu. Jak lecialam teraz na wakacje to ja juz gubilam rachube, bo na Floryde lecialam na moim, na Karaiby na starym, juz nie wiedzialam jak sie podpisywac. Ale nigdy o nic nigdzie nie robili mi problemu a moja sprawa jest mega skomplikowana lol. 

Jeśli zawsze używałas nazwiska, jakie widniało w Twoim paszporcie, to robiłaś to prawidłowo. Poczytałam trochę w necie i jeśli używa się nazwiska z GC, to problem mogą robić linie lotnicze (TSA natomiast nie). Więc nastawiam się psychicznie na ewentualną kłótnię na lotnisku. Chociaż, tak jak pisałam koleżanka leciała w zeszłym roku na nazwisku z GC i nie miała żadnych problemów. Mam nadzieję, że u mnie bedzie tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...