Skocz do zawartości

Zmiana adresu pobytu


Kamil Zych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w styczniu lecę do NYC pierwsza podróż . Miałem lecieć z kolegą mamy kupione bilety rezerwacja hotelu itd. I moje pytanie jest związane z zmianą miejsca pobytu . Mój kolega miał wypadek złamał dwie nogi i niestety nie może lecieć z wiadomych względów . Ta podróż była planowana od dawna bilety kupione więc szkoda rezygnować mam możliwość zatrzymania się u rodziny innego znajomego czy mogę mieć problem na lotnisku że w wyżej wymienionej sytuacji zmieniam miejsce pobytu niż podany w wniosku o wizę ? Oczywiście z Hotelu mogę ale nie muszę rezygnować póki co opłata jeszcze nie została pobrana . Dodam jeszcze że mój angielski nie jest na jakiś wybitnym poziomie i ciekaw jestem czy będą mieli problem że lecę sam na tydzień a mój angielski nie jest perfekcyjny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kamil Zych said:

Dziękuję za odpowiedzi ale jeszcze może sprecyzuje moje pytanie . Nie posiadam żadnej rodziny w USA nie pamiętam czy były pytania o znajomych w wniosku . Czyli jak podam adres rodziny znajomego to raczej nikt nie powinien mieć z tym problemu ? 

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...