Skocz do zawartości

Turystyczna czy jest szansa?


Rekomendowane odpowiedzi

Konto zawsze moge zalozyc.Pytanie czy to ma wplyw:)

Nigdy mi nie bylo potrzebne.Mam awersje po prostu jak rodzice wkladajac 15000 na lokate po 8 latach dostali 11000!a za wyplate srodkow bank zazyczyl sobie 200 zl!Nie interesowalo ich ze po 8 latach suma powinna urosnac,ba,4000,-przepadlo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
17 minut temu, Maggie2016 napisał:

Konto zawsze moge zalozyc.Pytanie czy to ma wplyw:)

Nigdy mi nie bylo potrzebne.Mam awersje po prostu jak rodzice wkladajac 15000 na lokate po 8 latach dostali 11000!a za wyplate srodkow bank zazyczyl sobie 200 zl!Nie interesowalo ich ze po 8 latach suma powinna urosnac,ba,4000,-przepadlo.

 

Mnie nigdy o konto, ani jego stan, nie pytali, ale w razie pytania brak konta - u młodej osoby -  w dzisiejszych czasach może wzbudzić zdziwienie i podejrzenia... BTW są jeszcze pracodawcy , którzy wypłacają wynagrodzenie za pracę (nie dorywczą) w gotówce :blink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zuza007 napisał:

Mnie nigdy o konto, ani jego stan, nie pytali, ale w razie pytania brak konta - u młodej osoby -  w dzisiejszych czasach może wzbudzić zdziwienie i podejrzenia... BTW są jeszcze pracodawcy , którzy wypłacają wynagrodzenie za pracę (nie dorywczą) w gotówce :blink:?

Si:)jak pracodawca ma lat 60+ i prosi corke o wysylanie przelewow to mi do reki daje osobiscie:D

W starej firmie mialam to samo:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maggie2016 napisał:

Potwierdzam:)

Milo tak dostac nieraz wiecej:D

OK, każdy ma to co lubi :P. Ale jak sobie pomyśle o lataniu na pocztę z rachunkami (co, poza straconym czasem, kosztuje) to mi się słabo robi. No i np kupowanie w sieci jest bardzo utrudnione (jeżeli nie niemożliwe)... No ale najbardziej (podobno) wpływowy człowiek w Polsce nie ma ani konta, ani prawa jazdy, więc jak widać da się z tym żyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joanna30 napisał:

:)

U mnie, w państwowym zakładzie jest jeszcze kilkanaście osób (na jakieś 2000), które się nie zreformowały i biorą kaskę do ręki ;)

A tak już bardziej w temacie, w cywilizowanych krajach nieposiadanie konta w banku kojarzy się często z szarą strefą i ukrywaniem dochodów (oczywiście nie pisze tego o Tobie, tylko tak ogólnie!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zuza007 napisał:

OK, każdy ma to co lubi :P. Ale jak sobie pomyśle o lataniu na pocztę z rachunkami (co, poza straconym czasem, kosztuje) to mi się słabo robi. No i np kupowanie w sieci jest bardzo utrudnione (jeżeli nie niemożliwe)... No ale najbardziej (podobno) wpływowy człowiek w Polsce nie ma ani konta, ani prawa jazdy, więc jak widać da się z tym żyć :P

Mam znajoma-daje znac 5 min wczesniej.Zalatwia mnie w 3:)

Taaadam:)

Ale chyba to konto musze otworzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zuza007 napisał:

A tak już bardziej w temacie, w cywilizowanych krajach nieposiadanie konta w banku kojarzy się często z szarą strefą i ukrywaniem dochodów (oczywiście nie pisze tego o Tobie, tylko tak ogólnie!).

Tez tak pomyslalam,ze mozna to tak odebrac,nie mniej jednak chyba trzeba to zrobic:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...