Skocz do zawartości

Granica lądowa a samolot - Bahamy, Kuba, Meksyk


Rekomendowane odpowiedzi

Planuje pierwszy lot do USA (Miami , powrót również z Miami) i może to pytanie jest banalne ale... 

- czy mogę zrobić legalnie wycieczkę do meksyku? Czy to bezpieczne? :) Na granicy powrotnej nie ma problemów?

- czy mogę legalnie popłynąć/polecieć na Bahamy? Marzą mi się 2-3 dni - hotel na wysepkach

- analogicznie jak wyżej Kuba? Z tego co jest napisane na forum to wymagane są wycieczki zorganizowane - czy coś takiego jest legalne/możliwe do załatwienia na miejscu o długości 2-3 dni?

Dzięki za cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bahamy, Meksyk no problem. Wielu ludzi tam robi wypady. Nie pamiętam, jeśli pobyt tam nie przekracza 30 dni (90?) To wracasz na to samo I94.

Zorganizowane wycieczki na Kubę z terenu USA są piekielnie drogie. Kiedyś się interesowałem,  $6k za 10  czy 14 dni od lebka. Za takie pieniądze polecisz z Polski na dwa tygodnie i jeszcze zostanie sporo grosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, andyopole napisał:

Bahamy, Meksyk no problem. Wielu ludzi tam robi wypady. Nie pamiętam, jeśli pobyt tam nie przekracza 30 dni (90?) To wracasz na to samo I94.

Zorganizowane wycieczki na Kubę z terenu USA są piekielnie drogie. Kiedyś się interesowałem,  $6k za 10  czy 14 dni od lebka. Za takie pieniądze polecisz z Polski na dwa tygodnie i jeszcze zostanie sporo grosza...

Teraz np Norwegian ma  tanie rejsy na Kube ( 2 dni na miejscu ) na zwiedzenie Hawany starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...