Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, Niewylosowani głowa do góry. :D Biorąc pod uwagę szanse na wylosowanie, jeżeli nie macie w US rodziny do której chcielibyście szybko dołączyć lub wasza fascynacja tym krajem jest oparta na czymś więcej niż filmy lub historie sąsiada, to warto rozważyć inne opcje które są podane jak na tacy, a do US wybrać się turystycznie. :) Warto próbować, ale z roku na rok wydaje mi się że szanse na wylosowanie spadają, a w końcu mogą spaść do zera jeżeli loterię zlikwidują. Zamiast czekać czasem parę lat na wylosowanie za ten czas można spróbować szczęścia gdzieś indziej. :D  (wybaczcie mały offtopic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
36 minut temu, jarekEL napisał:

 

Aha, myślałem że masz jakieś oficjalne źródło. W innym temacie ktoś niedawno pisał że w zeszłym roku szanse wynosiły 0,5%, w tym artykule jest mowa o 0,25%. Tak czy inaczej mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zmyślony napisał:

A teraz najbardziej mnie denerwują ludzie, którzy zostali wylosowani i pytają: "ojojoj, co ja biedny mam teraz zrobić"? Osoby, które kompletnie nie przemyślały kwestii emigracji i zabrali los innym na to gotowym.

Spoko, moja koleżanka przyznała się ostatnio, że w poprzedniej edycji jej ojciec wylosował. Stwierdził jednak, że "w sumie to jednak nie chce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pierwszy raz i HAS NOT BEEN SELECTED.

2 bliskie mi osoby również niewylosowane ;-) jedna pierwszy raz, druga drugi.

Jak będzie taka możliwość to spróbujemy za rok.

Czy w zeszłym roku nie było jakiegoś dodatkowego losowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rubiaa napisał:

Niestety, pierwszy raz i HAS NOT BEEN SELECTED.

2 bliskie mi osoby również niewylosowane ;-) jedna pierwszy raz, druga drugi.

Jak będzie taka możliwość to spróbujemy za rok.

Czy w zeszłym roku nie było jakiegoś dodatkowego losowania?

Zeszłym roku nie było tego. Parę lat temu było takie coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać udział może każdy , jak i potem decydować co z wylosowanym miejscem zrobić.

Biorę udział nie pamietam już który raz ale jakoś mi przez głowę nie przeszło by psioczyć na tych co wylosowali a nie skożystali.

Dostali szansę , co z nią zrobią ich sprawa .Niestety ja jej nie dostałem ale to nie ich wina.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...