Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

Za drugim podejściem zostałem wylosowany :)  czy to kiedy wyślę wniosek DS-260 ma jakiekolwiek znaczenie w przyznawaniu GC? nie wiem czy się śpieszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, ceglan napisał:

Hej wszystkim!

Za drugim podejściem zostałem wylosowany :)  czy to kiedy wyślę wniosek DS-260 ma jakiekolwiek znaczenie w przyznawaniu GC? nie wiem czy się śpieszyć...

Jaki masz numer?  Jak niski a wyślesz ds późno to i później będziesz zaproszony na rozmowę. A ile czasu chcesz zwlekać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ceglan napisał:

Hej wszystkim!

Za drugim podejściem zostałem wylosowany :)  czy to kiedy wyślę wniosek DS-260 ma jakiekolwiek znaczenie w przyznawaniu GC? nie wiem czy się śpieszyć...

Pisz więcej np jestem w KANADZIE wtedy wysłanie wniosku może mieć znaczenie na tok zaproszenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, sly6 said:

Pisz więcej np jestem w KANADZIE wtedy wysłanie wniosku może mieć znaczenie na tok zaproszenia 

Jestem w Kanadzie, na rozmowę moge wybrać Vancouver, Edmonton, lub Montreal. DS-260 jeszcze nie wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, sly6 said:

Zależy od numeru to możesz odczekać a możesz powoli już to wysyłać 

Case Number to 08XXX. Ciekaw jestem jakie są szanse na dostanie GC po wylosowaniu zaproszenia do aplikowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, katlia napisał:

No chyba sobie jaja robisz. Colorado ma jedna z najszybciej rosnacych gospodarek w USA, i Denver jednym z najbardziej popularnych miast dla nowo upieczonych absolwentow uniwersyteckich. Bezrobocie jest ponizej 4%; poza rolnictwem -- glownie na wschodniej czesci stanu i pod granica z Utah -- jest tu duzo prac zwiazanych z IT (mase start-up'ow) lotnictwem i aerospace, oil & gas, gornictwem, biotechnologia, telewizji kablowej i satelitarnej, prac zwiazanych z rzadem federalnym -- no i oczywiscie turystyka. Ale z tym to tez sie mylisz bo turystyka w lecie w Colorado od lat przerasta turystyke zima. 

Tylko ze pensje nizsze niz na wybrzezu -- ale podatki tez nizsze! -- i koszty mieszkan/domow wysokie w okolicach Denver/Boulder i Colorado Springs (chociaz CS jest najtanszym z tych 3 miejsc.) 

Ja pracuję właśnie w branży IT i doszedłem do podobnych wniosków - dużo ofert pracy na rynku IT, wynagrodzenia niższe niż w Cali, ale koszty utrzymania też :) Zastanawiałem się też przez chwilę nad Florydą, ale odstrasza mnie trochę klimat i huragany oraz, z tego co zauważyłem niższe płace i mniejszy rynek pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, scarab said:

Ja pracuję właśnie w branży IT i doszedłem do podobnych wniosków - dużo ofert pracy na rynku IT, wynagrodzenia niższe niż w Cali, ale koszty utrzymania też :) Zastanawiałem się też przez chwilę nad Florydą, ale odstrasza mnie trochę klimat i huragany oraz, z tego co zauważyłem niższe płace i mniejszy rynek pracy.

Pojęcie IT jest też szerokie. Aczkolwiek teraz bardzo ale to bardzo się rozwija Austin w Teksasie i Seattle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...