Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, andyopole napisał:

To troszkę inna robota, wozenie samochodów. Colorado w stronę West Coast, ta strefa w przyblizeniu. No niby na EL też 8 godzin ale ja codziennie, najpóźniej 4.40 pm jestem w domu, weekendy też. Nie dam się namówić, już za stary jestem na poniewierkę. Wytłukłem się w tej robocie wystarczająco. Niech młodzi teraz się wykazują. :D

Jak ciągać auta, to rzeczywiście dobrze, że powiedziałeś stanowcze NIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 hour ago, mareknoda said:

Ja dalej nie mogę dalej sprawdzić, pole "no family name" od razu mi znika po załadowaniu strony, nic nawet nie wpisuje, sprawdziłem na IE i Firefox, na różnych komputerach.

Rozumiem, ze jest Ci potrzebny bo nie masz nazwiska? Mozna bylo wypelnic wniosek bez podania nazwiska w DV2019?

Patrzac na to jak skonstruowany jest formularz, jest to swiadoma decyzja DOS (albo przynajmniej programisty). Checkbox jest dostepny tylko dla numerow z 2018 roku. Mozesz sobie sprawdzic zmieniajac confirmation number tak zeby zaczynal sie od 2018blabla (albo po prostu wpisz 2018), wtedy sie pojawi. BTW, jest to zreszta napisane tekstem:

For DV-2018 entries, if no name was provided, select the checkbox labeled "No Last/Family Name" below.

Update: Jest to wogole tak fachowo zrobione, ze mozna to obejsc jak sie uprzesz. Trzeba troche poklikac w consoli w chromie/firefoxie i wymusic odpowiedni request. Nie to, ze jest to jedyny kwiatek w tym formularzu... Np. osobom z confirmation number proponuje wypelnic formularz, a w pole z captcha wpisac: "BYLEMTUTONYHALIK".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, mareknoda said:

OK mój błąd, nie wiem co się popierdzieliło że myślałem cały czas że to panieńskie nazwisko :). Jeżeli się zapisałem w terminie kiedy była ta niby awaria to zamiast komunikatu "Has not ....| będę miał komunikat na żółtym tle?

Jezeli zrobiles sobie screenshot, albo wydruk potwierdzenia zgloszenia to tam jest podana data kiedy to wyslales, np:

Your entry for the 2019 Diversity Visa Lottery program was received on Monday, November 20, 2017 at 9:33:47 PM EST.

Zolty komunikat ogolnie wyswietla sie dla wpisow, ktore nie istnieja w bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mweko napisał:

hej,

mi się udało :)

i co teraz... niestety mój ang jest słaby :( może ktoś pomoże jak należy wypełnić dalsze dokumenty?

pozd

Jak planujesz mieszkac i pracowac w USA, skoro twoj angielski jest tak slaby, ze nie jestes w stanie sam wypelnic dokumentow? Do wyjazdu jeszcze daleka droga - proponuje zaczac sie szkolic.

 

Instrukcji co do wypelniania dokumentow jest mnostwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mweko napisał:

hej,

mi się udało :)

i co teraz... niestety mój ang jest słaby :( może ktoś pomoże jak należy wypełnić dalsze dokumenty?

pozd

Zobacz sobie jakie są pytania w ds260,czytaj to forum i za parę dni sam wypelnisz,wyślesz ten druk.  Resztę masz ładnie opisane na stronie Konsulatu USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mweko napisał:

hej,

mi się udało :)

i co teraz... niestety mój ang jest słaby :( może ktoś pomoże jak należy wypełnić dalsze dokumenty?

pozd

Tutaj masz taki temat 

 

Wpisz w Google sample ds260 i zobaczysz jak ten druk wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...