Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, andyopole napisał:

A tutaj oczywiście będziesz od razu Amerykaninem, z dziada pradziada...

Jasne że nie, ale w US jest chyba największy na świecie tygiel kulturowy, więc najłatwiej stać się częścią społeczeństwa, tak przynajmniej mi się wydaje :) Wyobraź sobie na przykład, że jesteś obcokrajowcem w PL :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Roelka napisał:

Trzeba jeszcze dodac, ze obecnie panuje taka mala niechec do imigrantow. :p

To też zależy gdzie. Np. ostatnia sytuacja z Aaronem Schlossbergiem pokazuje, że Nowy Jork dalej trzyma fason i tak jak był dalej jest sanctuary city a pojedyncze przepełnione gniewem i nienawiścią rasistowe jednostki szybko się przekonują co o nich myśli reszta społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, scarab napisał:

Jasne że nie, ale w US jest chyba największy na świecie tygiel kulturowy, więc najłatwiej stać się częścią społeczeństwa, tak przynajmniej mi się wydaje :) Wyobraź sobie na przykład, że jesteś obcokrajowcem w PL :D 

W mojej firmie w polskim oddziale pracowała cała masa obcokrajowców - i stali się częścią społeczeństwa bez większych problemów. Wszystko zależy od miejsca i niestety koloru skóry. . W US to może być bardzo łatwe albo niezwykle trudne, tak samo jak w PL. Jest cała masa Amerykanów która zupełnie nie czai bazy że tu kiedyś mieszkali indianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x Has not been selected. I w sumie tak już 6-7 raz. Myślałem, że może tym razem się uda skoro siędzę od ponad roku legalnie na wizie w Kalifornii, ale oni tu nie chcą takich jak ja.

 

P.s. podobno ukraińcy mają większe szanse dostac się jako "refugees".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, georg700 napisał:

2 x Has not been selected....., ale oni tu nie chcą takich jak ja.

Zdajesz sobie sprawę, że jest to loteria? Nikt nie analizuję zgłoszeń na tym etapie. To, że zabrakło Ci szczęścia nie znaczy, że nie chcą. Najwyraźniej chcą skoro Tobie wizę dali i pozwalają tak długo siedzieć! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...