Skocz do zawartości

Brak doświadczenia w rozmowie z konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, margherita_s napisał:

To tak samo jak np. z rozmowa o prace. Tez jestes oceniany przez Twojego rozmowce. Nie rozumiem, co jest dziwnego w tym, ze konsul ocenia. Przeciez od tego tam jest. 

Może dlatego że ktoś zawinił a inny za to płaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, margherita_s napisał:

Ale ze niby kto zawinil? Kazdy jest odpowiedzialny sam za siebie,  za to, jak sie zachowa, co powie na rozmowie itp. Nie widze w tym niczyjej winy, jak tylko osoby, ktora ma rozmowe. 

Te co zostają, nie mówią prawdy. 

Świat byłby prosty jak by każdy za siebie płacil a tak do końca nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, margherita_s napisał:

Ale ze niby kto zawinil? Kazdy jest odpowiedzialny sam za siebie,  za to, jak sie zachowa, co powie na rozmowie itp. Nie widze w tym niczyjej winy, jak tylko osoby, ktora ma rozmowe. 

Gdyby te czynniki pomogły. Jesteś odpowiedzialny za siebie, za rozmowę i zachowanie - dostajesz wizę. Nie jesteś odpowiedzialny nie dostajesz wizy. Ja należę do osób odpowiedzialnych i co z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sly6 napisał:

Nie ma tak i nigdy nie było że masz lepszy status i wiza jest w kieszeni, jaki problem jest pokazać wyciąg z konta z większą sumą kasy.  Czasami jest tak ze jeden Konsul widzi tak a inny inaczej podobną sprawę. Ile osób Ci ufa a ile nie chociaż podobnie sie zachowujesz. 

Lepszy statut finansowy chodziło mi o prace na lepszym stanowisku i wyższych zarobach. Chyba to jest dobry cel powrotu do Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie. Przy rejestracji podczas rozmowy z konsulem naklejali z tyłu paszportu dane związane z wizą. Można to odkleić? Sądząc, że nie dostałam wizy już to odkleiłam, tylko strasznie to wygląda. Czym można, to zdrapać, by dokumentu nie zepsuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...