Skocz do zawartości

Ślub z obywatelem Amerykańskim , dzieci


Magunoria

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Magunoria napisał:

Tak rozumiem. Wiem że mój kolejny wyjazd to jest ryzyko. Musze przedyskutować z moim partnerem wszystko. Może lepiej będzie brać ślub w Polsce pomimo iż to zajmuje wiecej czasu i biurokracji . A z drugiej strony jest tez ojciec który w chwili obecnej nie może przyjechać do Polski a chciałabym mu pomóc. 

Bardzo dziekuje za pomoc.

Jesteśmy w Unii i możesz brać ślub np w Anglii,zobacz gdzie jest mniejsza biurokracja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Fajnie by było, jakbyś dała znać na forum co postanowiłaś i jak potraktowano Ciebie na granicy (gdybyś zdecydowała się spróbować pojechać raz jeszcze na wizie turystycznej) - nie mamy za wielu uczestników forum, którzy informują jak się potoczyło dalej, a jest to dla później przeglądających wątki bardzo cenna informacja. Życzę powodzenia. Tak czy tak masz bardzo realną drogę do emigracji legalnej i oby ten proces biurokratycznych oczekiwań upłynął Tobie jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sly6 napisał:

Jesteśmy w Unii i możesz brać ślub np w Anglii,zobacz gdzie jest mniejsza biurokracja. 

Problem polega na tym że oboje mamy nieletnie dzieci. I żadne z nas nie chce na długo rozstawać się z nimi. Ja mam trochę lepszą sytuację ponieważ gdy wyjeżdżam do USA mam z kim zostawić córkę. Mam mamę i dorosłego syna , ale mój partner niestety nie ma rodziny tylko dziewięcioletniego syna i nie ma go z kim zostawić. A jak wiadomo dzieci muszą chodzić do szkoły. Więc będziemy zastanawiać się jak zrobić żeby było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mcpear napisał:

Fajnie by było, jakbyś dała znać na forum co postanowiłaś i jak potraktowano Ciebie na granicy (gdybyś zdecydowała się spróbować pojechać raz jeszcze na wizie turystycznej) - nie mamy za wielu uczestników forum, którzy informują jak się potoczyło dalej, a jest to dla później przeglądających wątki bardzo cenna informacja. Życzę powodzenia. Tak czy tak masz bardzo realną drogę do emigracji legalnej i oby ten proces biurokratycznych oczekiwań upłynął Tobie jak najszybciej.

Oczywiście dam znać na forum co postanowiliśmy. I jeśli polecę to opiszę dokładnie jak wyglądała moja rozmowa na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...