Skocz do zawartości

Praca Magisterska - Program Work&Travel


samanta.p

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :)

Jestem tutaj nowa na forum.

Jestem na etapie wyboru tematu pracy magisterskiej. Bardzo chciałabym napisać pracę magisterską badawczą na temat wyjazdów typu work&travel. Czy macie jakieś propozycje tematu , a może jest tu ktoś kto pisał tego typu pracę i ma może jakąś literature coś, albo podpowie z czego korzystał/ła? Będę bardzo wdzięczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tendencje tego czy jest to spadkowe czy jednak z tendencją rosnącą. Każdy temat dobry jeżeli masz dobre oparcie w źródłach, a w tym przypadku widzę brak zorientowanie się u opa co to chce pisać.

Jak wspominam swoją magisterkę, to na początku zacząłem od gromadzenia materiałów w tym badań i wiedziałem o czym mogę pisać na ich podstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.10.2018 o 14:20, samanta.p napisał:

Hejka :)

Jestem tutaj nowa na forum.

Jestem na etapie wyboru tematu pracy magisterskiej. Bardzo chciałabym napisać pracę magisterską badawczą na temat wyjazdów typu work&travel. Czy macie jakieś propozycje tematu , a może jest tu ktoś kto pisał tego typu pracę i ma może jakąś literature coś, albo podpowie z czego korzystał/ła? Będę bardzo wdzięczna. 

a co Ty droga Samanto studiujesz ? jaki kierunek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program work and travel, a gospodarka kraju z ktorego ludzie wyjezdzaja na tenze program - ujmij to w strukturze badawczej czyli pokaz dlaczego jezdza studenci z pl w jakiejs tam ilosci, a dlaczego studencii krajow z lepsza gospodarka - podejrzewam, ze w mniejszej ilosci. - tylko musisz zbadacm , ze tak "moze byc"...lub tez nie....

pokaz na koniec gdzie ludzie jezdza po zakonczeniu programu

tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, ilya_ said:

program work and travel, a gospodarka kraju z ktorego ludzie wyjezdzaja na tenze program - ujmij to w strukturze badawczej czyli pokaz dlaczego jezdza studenci z pl w jakiejs tam ilosci, a dlaczego studencii krajow z lepsza gospodarka - podejrzewam, ze w mniejszej ilosci. - tylko musisz zbadacm , ze tak "moze byc"...lub tez nie....

pokaz na koniec gdzie ludzie jezdza po zakonczeniu programu

tyle.

Nie chce robic pracy za OP, ale zdziwil bys sie ciezko jakbys zobaczyl to zestawienie. Jest dokladnie odwrotnie niz myslisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...