Skocz do zawartości
kaczy789

Potrzebny dobry prawnik imigracyjny

Recommended Posts

Drodzy forumowicze,
potrzebuję w miarę szybkiego kontaktu z prawnikiem (najlepiej polskojęzycznym) kompetentnym odnośnie imigracji do USA (dobrze, jeśli będzie również w miarę zaznajomiony z prawem polskim/europejskim).

Wiem, że na forum polecana często jest karina, ale od jakiegoś czasu nie jest aktywna... ewentualnie jak mogę ją znaleźć "poza forum"? Jakiś namiar?

Może być ewentualnie jakiś prawnik który udzieli poradę przez chat (widziałem że są tacy); jakieś rekomendacje?

Będę wdzięczny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 31.10.2018 o 12:24, Trumbzgfud napisał:

Kariny nie polecam z całego serca. Tylko ci nagada i naobiecuje a potem przestanie odbierać telefony.

Gdyby nie Karina, to o wiele dluzej czekalabym na EAD. Wspaniala kobieta, bardzo mi pomogla, nie chciala za to zadnego wynagrodzenia. Nie gadaj wiec glupot.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, margherita_s napisał:

Gdyby nie Karina, to o wiele dluzej czekalabym na EAD. Wspaniala kobieta, bardzo mi pomogla, nie chciala za to zadnego wynagrodzenia. Nie gadaj wiec glupot.

Każdy chciał czegoś innego i Ty dostałaś a inna osoba nie. Czasami bywa że nie da się pomóc każdemu z różnych przyczyn. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 30.10.2018 o 09:47, kaczy789 napisał:

Drodzy forumowicze,
potrzebuję w miarę szybkiego kontaktu z prawnikiem (najlepiej polskojęzycznym) kompetentnym odnośnie imigracji do USA (dobrze, jeśli będzie również w miarę zaznajomiony z prawem polskim/europejskim).

Wiem, że na forum polecana często jest karina, ale od jakiegoś czasu nie jest aktywna... ewentualnie jak mogę ją znaleźć "poza forum"? Jakiś namiar?

Może być ewentualnie jakiś prawnik który udzieli poradę przez chat (widziałem że są tacy); jakieś rekomendacje?

Będę wdzięczny

Jak to już zostało napisane na forum: kancelarie ze strony ambasady zajmują się problemami typu "Amerykanie w PL".  Sprawy Polaków emigrujących do US najlepiej załatwiać samemu, bądź przez prawnika w US (szukać namiarów przy konsulatach, ambasadzie PL itp). Ja wszystkie odpowiedzi znalazłam tu na forum, prawnik okazał się zupełnie zbędny, tylko trzeba posiedzieć w postach wnikliwie.

Jeśli coś prostego to można spytać kancelarię Szmurło z Białegostoku, tu na stronie głównej forum jest ich reklama. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach