Skocz do zawartości

Potrzebny dobry prawnik imigracyjny


kaczy789

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,
potrzebuję w miarę szybkiego kontaktu z prawnikiem (najlepiej polskojęzycznym) kompetentnym odnośnie imigracji do USA (dobrze, jeśli będzie również w miarę zaznajomiony z prawem polskim/europejskim).

Wiem, że na forum polecana często jest karina, ale od jakiegoś czasu nie jest aktywna... ewentualnie jak mogę ją znaleźć "poza forum"? Jakiś namiar?

Może być ewentualnie jakiś prawnik który udzieli poradę przez chat (widziałem że są tacy); jakieś rekomendacje?

 

Będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2018 o 12:24, Trumbzgfud napisał:

Kariny nie polecam z całego serca. Tylko ci nagada i naobiecuje a potem przestanie odbierać telefony.

Gdyby nie Karina, to o wiele dluzej czekalabym na EAD. Wspaniala kobieta, bardzo mi pomogla, nie chciala za to zadnego wynagrodzenia. Nie gadaj wiec glupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, margherita_s napisał:

Gdyby nie Karina, to o wiele dluzej czekalabym na EAD. Wspaniala kobieta, bardzo mi pomogla, nie chciala za to zadnego wynagrodzenia. Nie gadaj wiec glupot.

Każdy chciał czegoś innego i Ty dostałaś a inna osoba nie. Czasami bywa że nie da się pomóc każdemu z różnych przyczyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...