Skocz do zawartości
blanka1609

Wniosek - dane ojca

Recommended Posts

Hej. Chce wypełnić wniosek o wizę (podróż służbowa) niestety utknęłam w punkcie Dane Ojca, ponieważ w moim akcie urodzenia mam tylko wpisane jego imię i nieznane jest jego nazwisko i data urodzenia :( co mam wpisać w tych rubrykach w takim razie ? HELP :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 hours ago, blanka1609 said:

Hej. Chce wypełnić wniosek o wizę (podróż służbowa) niestety utknęłam w punkcie Dane Ojca, ponieważ w moim akcie urodzenia mam tylko wpisane jego imię i nieznane jest jego nazwisko i data urodzenia :( co mam wpisać w tych rubrykach w takim razie ? HELP :(

Zaznaczasz checkbox "Do not know" ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, Xarthisius napisał:

Zaznaczasz checkbox "Do not know" ?

Rozumiem, że masz na myśli wypełnianie wniosku online? Ja otrzymałam wniosek "na papierze" z firmy, więc wpisać "nie wiem" ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14 minutes ago, blanka1609 said:

Rozumiem, że masz na myśli wypełnianie wniosku online? Ja otrzymałam wniosek "na papierze" z firmy, więc wpisać "nie wiem" ? 

Nie wiem co masz wpisac, zeby firma wiedziala jak wypelnic DS-160 za Ciebie. Zapytaj firmy, a nie forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpisz w papiery że ojciec jest NN i wtedy firma Cię przemagluje jak papiery zobaczy, albo zostawi tak jak zostanie wniosek wypełniony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Nie wiem co masz wpisac, zeby firma wiedziala jak wypelnic DS-160 za Ciebie. Zapytaj firmy, a nie forum.

Firma dała mi wniosek do samodzielnego wypełnienia i trochę niezręcznie mi pytać w pracy o taką kwestię, dlatego radzę się Was ;)

@olmeca - dzięki za radę! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpisz tak jak masz w akcie urodzenia. Jak w akcie urodzenia masz wolne pola to zostaw wolne pola. Jak masz inne dane to wpisz to co jest w akcie urodzenia. Najlepiej weź te dane z odpisu zupełnego a nie skróconego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz