Skocz do zawartości

Pare pytań co do ds-160


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pare pytań co do DS-160, mogą wydawać się one trochę śmieszne, ale wole się upewnić czy dobrze wypełniam ;p

1. Jeśli jest pytanie o nazwiska(nazwisko?)matki to podaje jej naziwisko które ma, miała(panieńskie) czy wpisuje oba? (chodzi w tym przypadku o mamę mojej mamy)

2. Czy jeżeli mam pierwsze imię, ale zarówno też drugie to za każdym razem mam wpisywać te oba imiona jak np wypełniam wniosek mamie i dodaje siebie jako osoba która z nią podróżuje to mam wpisać moje oba imiona czy tylko to pierwsze?

3. Na końcu jest napisane, ze muszę podać czy ktoś pomógł uzupełniać wniosek- Jeśli chodzi o imiona mam wpisać tylko pierwsze imię czy drugie tez?

4. Czy jak podaje adres ulicy np. „1234 North Ocean” to to jest poprawnie czy powinno być „1234 North Ocean Street”? 

Swoją drogą, spore zamieszanie z tymi imionami i czy ktoś mi by mógł wytłumaczyć jak to z nimi jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, agata038 said:

Hej, mam pare pytań co do DS-160, mogą wydawać się one trochę śmieszne, ale wole się upewnić czy dobrze wypełniam ;p

1. Jeśli jest pytanie o nazwiska(nazwisko?)matki to podaje jej naziwisko które ma, miała(panieńskie) czy wpisuje oba? (chodzi w tym przypadku o mamę mojej mamy)

Obecne nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, agata038 said:

Jeszcze dwa pytania, tam gdzie trzeba opisać swoje obowiązki to należy to opisać w języku angielskim? I czy jak wpisuje jakie miasta będą odwiedzane to mam wpisać „Nowy Jork” czy „New York”?  Albo poprzednie stanowisko mam wpisać po angielsku czy polsku?

DS-160 wypelnia sie po angielsku. Caly. Jedynym wyjatkiem jest pole, w ktorym prosza o pelne imie i nazwisko uzywajac polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...