Skocz do zawartości

Wiza turystyczna a zostanie w usA


Tomeczeq91

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim mam takie pytanie gdzieś w Google trafiłem na stronę jakiegoś bloga i tam było napisane ze koleś poleciał do USA na wizie turystycznej znalazł pracodawcę i dostał normalna wizę to jest możliwe ?? W sensie ze jak bym na szynko ogarnął wizę turystyczna pojeździł poszukał pracodawcach i jak bym jakiegoś znalazł mógłby mi wystąpić jako sponsor ?? Z góry dziekuje i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomeczeq91 napisał:

Czesc wszystkim mam takie pytanie gdzieś w Google trafiłem na stronę jakiegoś bloga i tam było napisane ze koleś poleciał do USA na wizie turystycznej znalazł pracodawcę i dostał normalna wizę to jest możliwe ?? W sensie ze jak bym na szynko ogarnął wizę turystyczna pojeździł poszukał pracodawcach i jak bym jakiegoś znalazł mógłby mi wystąpić jako sponsor ?? Z góry dziekuje i pozdrawiam 

Podobnych historii znajdziesz więcej tylko zobacz kiedy to było pisane. Teraz są losowania oraz rząd bardziej przygląda się osobom które mają przyjechać na takich wizach plus danemu pracodawcy. Kiedyś łatwiej było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...