Skocz do zawartości

Zamieszkanie i start w USA. Jak zacząć


Jim1123

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, sly6 said:

Te informacje przydadzą Ci się jak będziesz teraz prowadzić interesy będąc w Polsce.  Gdy nie znasz się na przepisach takie firmy Ci pomogą założyć firmę. 

Czyli moge rowniez zalozyc firme teraz bedac w Polsce samemu? Bez pomocy tych firm? Dodam ze interesy bede robil tylko na terenie Polski na chwile obecna. 

 

EDIT

 

Jesli ktos chcialby pomoc to o co mialbym sie pytac takiej firmy? By nie bylo potem ze bede stratny lub ktos mnie tak zalatwi ze zostane z niczym? Bo tutaj z tego co czytam to jest spolka. Teraz prowadze jednoosobowa dzialalnosc. A zalezy mi po prostu na dobrych warunkach w prowadzeniu firmy ktora zajmuje sie sprzedaza i wykonywaniem uslug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 1/9/2019 at 8:31 PM, Jim1123 said:

Czyli moge rowniez zalozyc firme teraz bedac w Polsce samemu? Bez pomocy tych firm? Dodam ze interesy bede robil tylko na terenie Polski na chwile obecna. 

 

EDIT

 

Jesli ktos chcialby pomoc to o co mialbym sie pytac takiej firmy? By nie bylo potem ze bede stratny lub ktos mnie tak zalatwi ze zostane z niczym? Bo tutaj z tego co czytam to jest spolka. Teraz prowadze jednoosobowa dzialalnosc. A zalezy mi po prostu na dobrych warunkach w prowadzeniu firmy ktora zajmuje sie sprzedaza i wykonywaniem uslug.

Minelo troche czasu, czy udalo Ci sie juz cos w tym kierunku zrobic? sama mam firme w uk i chcialabym ja przeniesc do stanow i mysle nad wiza pracownicza na start, a pozniej zyc na swoim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Laskovianka napisał:

Szukaj pracy w Dolinie Krzemowej. Jeśli znasz trochę angielski to jako informatyk możesz być poszukiwany np w Google. Na youtube widziałam filmiki chłopaków, którzy w ten sposób znaleźli pracę i wyemigrowali. Poszukaj.

Nieladnie wprowadzac rodakow w taki blad... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...