Skocz do zawartości

Ponowne ubieganie się o wizę


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie odcisków palców.

W 2008 roku otrzymałam roczna wize do usa. W tym roku, chce się ponownie starać o wizę. przy wypełnianiu wniosku DS160 jest pytanie: czy poprzednim razem dawałam 10 odcisków palców? odpowiedzi do wyboru tak/nie. A ja nie pamiętam. Sądziłam że nie dawałam wszystkich odcisków ale internet pisze że w 2008 był to już obowiązek. Czy ktoś miał podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie wyczytałam że od 10 grudnia 2007 pobierane było 10 odcisków palców, ja o wize ubiegałam się po nowym roku czyli już w 2008 i martwiące jest to że do momentu napotkania się na pytanie o 10 odcisków byłam przekonana że dawałam 2. Nie chce przepaść na takim pytaniu... nie wiem gdzie mogę szukać pomocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mka12 napisał:

W internecie wyczytałam że od 10 grudnia 2007 pobierane było 10 odcisków palców, ja o wize ubiegałam się po nowym roku czyli już w 2008 i martwiące jest to że do momentu napotkania się na pytanie o 10 odcisków byłam przekonana że dawałam 2. Nie chce przepaść na takim pytaniu... nie wiem gdzie mogę szukać pomocy ...

Jest tak jak pisze na stronach że od 10 grudnia 2007 pobierano 10 odcisków palców i Ty takie miałaś już pobierane. 

Możesz pisać email do Ambasady by to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sly6 napisał:

Jest tak jak pisze na stronach że od 10 grudnia 2007 pobierano 10 odcisków palców i Ty takie miałaś już pobierane. 

Możesz pisać email do Ambasady by to potwierdzić.

a czy wiesz może na jakiego maila moge pisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.01.2019 o 11:43, sly6 napisał:

publicwaw@state.gov

POMOCY! wypełniam wniosek i nie wiem co wybrac starając się o wize turystyczną i w takim celu tez sie wybieram? jest opcja b1/b2 - wyjazd turystyczno-biznesowy

czy b2 - wyjazd turystyczny ?  od razu wbiłam B2 ale widze ze w starej wizie mam typ wizy: B1/B2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mola napisał:

Możesz wybrać B2 w formulatzu, a dostać w paszporcie B1/B2. Także nie sugeruj się starą wizą, tylko wybierz zgodnie z celem wyjazdu.

DZIEKUJE za odpowiedź, wybrałam B2 i. kolejno w formularzu mam pytanie czy staram się o ten sam typ wizy co poprzednio wybrałam opcję TAK ale czy dobrze zrobiłam skoro miałam B1/B2? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...