Skocz do zawartości

aparat ortodontyczny


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 
Są już takie biznesy, tyle że do Meksyku ludzi wysyłają, a nie do Polski  
W Europie wysyłają do Polski, a biznes zyskał "nazwę". Klienci nazywani są denturystami
Ostatnio oglądałem program w tv i był właśnie pokazany plan wycieczki pieciodniowy z wizytami u dentysty, noclegiem, przelotem i zwiedzaniem miasta. Klient z Niemiec płacił za taki wyjazd ok 5k PLN gdzie za same zabiegi w Niemczech musiałby wybecelować ok 4,5k € W porównaniu do GB różnica była jeszcze większą bo ok 9,5k £
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jackie napisał:

 

Są już takie biznesy, tyle że do Meksyku ludzi wysyłają, a nie do Polski :) 

Tak mam znajomych ktorzy jezdza do Meksyku do dentysty, ale nie przez biznes. Po prostu znaja tam expatow ktorzy polecaja sprawdzonych dentystow. Ja wlasnie sie namyslam na wycieczke do San Miguel de Allende gdzie znajomy mieszka i gdzie poznal dobrego dentyste ktory ma dyplom z NYU. Cena jego uslug doslownie odsetki tego co tu zaplace. A San Miguel de Allende jest taki sliczny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, katlia napisał:

Tak mam znajomych ktorzy jezdza do Meksyku do dentysty, ale nie przez biznes. Po prostu znaja tam expatow ktorzy polecaja sprawdzonych dentystow. Ja wlasnie sie namyslam na wycieczke do San Miguel de Allende gdzie znajomy mieszka i gdzie poznal dobrego dentyste ktory ma dyplom z NYU. Cena jego uslug doslownie odsetki tego co tu zaplace. A San Miguel de Allende jest taki sliczny... 

 

Jak nie wypali to tu masz firmę która zajmie się zębami od A do Z, transportem i hotelem :)  https://sanidentalgroup.com/about-us/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...