Skocz do zawartości

Loteria wizowa szkoła


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pytanie czy gdy skończe szkołe zawodowa moge brać udział w loteri z tego co wiem jest jakiś warunek przepracowanych 2lat w zawodzie i czy po ukończeniu szkoły zawodowej gdy pójde do pracy przepracuje 2lata czy już sie kwalifikuje do loteri zielonej karty?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udział możesz brać. Do tego nie jest potrzebna żadna szkoła. Natomiast po zawodowce i praktyce ciężko będzie.

Zaciśnij zęby, zrób maturę, tak żeby mieć 12 lat szkół i nikt o nic nie będzie pytał. Nie wylosujesz to będziesz mógł pójść na studia, to zawsze się przyda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, miti789 napisał:

Wystarczy liceum albo technikum matura nie koniecznie :)

No tak, sorry. Starej daty jestem. Dla mnie średnie wykształcenie = matura = świadectwo dojrzałości. 

"Niekoniecznie" piszemy razem, od razu widać że matury nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2019 o 15:21, Gachu napisał:

Witam Mam pytanie czy gdy skończe szkołe zawodowa moge brać udział w loteri z tego co wiem jest jakiś warunek przepracowanych 2lat w zawodzie i czy po ukończeniu szkoły zawodowej gdy pójde do pracy przepracuje 2lata czy już sie kwalifikuje do loteri zielonej karty?. 

Nie każdy zawód jest brany pod uwagę w loterii, możesz mieć i 10 lat doświadczenia i nici z loterii, poczytaj jakie zawody biorą pod uwagę w loterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...