Skocz do zawartości

Bilet


Bartek23

Rekomendowane odpowiedzi

tzn teraz bede sie ubiegał po wizę nieimigracyjną i mam w planach polecieć na miesiąc ponieważ mam tam całą rodzinę prawie więc tak a wracając do biletu to chodzi mi o to, że na lotnisku zazwyczaj ktoś ma bilet w ręce i chodzi mi o to skąd ja miałbym go mieć tzn kupił bym na stronie, dostał bym na maila itd ale zazwyczaj o ile się nie myle to kazdy ma bilet w rece razem z paszportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Bartek23 napisał:

tzn teraz bede sie ubiegał po wizę nieimigracyjną i mam w planach polecieć na miesiąc ponieważ mam tam całą rodzinę prawie więc tak a wracając do biletu to chodzi mi o to, że na lotnisku zazwyczaj ktoś ma bilet w ręce i chodzi mi o to skąd ja miałbym go mieć tzn kupił bym na stronie, dostał bym na maila itd ale zazwyczaj o ile się nie myle to kazdy ma bilet w rece razem z paszportem

Mylisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bartek23 napisał:

tzn teraz bede sie ubiegał po wizę nieimigracyjną i mam w planach polecieć na miesiąc ponieważ mam tam całą rodzinę prawie więc tak a wracając do biletu to chodzi mi o to, że na lotnisku zazwyczaj ktoś ma bilet w ręce i chodzi mi o to skąd ja miałbym go mieć tzn kupił bym na stronie, dostał bym na maila itd ale zazwyczaj o ile się nie myle to kazdy ma bilet w rece razem z paszportem

 

Mało kto teraz lata z biletem. Podchodzisz do odprawy, podajesz im paszport i tyle, mają cię w systemie.

Ludzie w rękach mają albo wydrukowane potwierdzenia (na wszelki wypadek) albo odprawiają się w domu/w kiosku i mają ze sobą wydrukowaną kartę pokładową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...