Skocz do zawartości

Mieszkania w NY


feniks88

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, marwin napisał:

ehh @ilya_ nie wzbudzaj wspomnien. Jak ja chetnie bym zjadl (pewnie po okolo $7-8) taki domowy obiadek z polskego sklepu. Na Forest Ave (Ridgewood) tuz obok stacji sa dwa takie co obiady sprzedaja. I jeszcze paczki/oponki z Syreny (Norman lub Nassau).

Syrena na norman

a na ridgewood jeden z tych sklepow to Hetman ! Te obiady tam sa nieamowite ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, andyopole napisał:

Mój wujek mieszka na Ridgwood, wspominal o jakims sklepie w którym coś jada czasem.

Takie sklepy sa naprawde wspanialym miejscem dla samotnych facetow. Ca. 10 lat temu, gdy zona jeszcze w PL byla, a ja tam mieszkalem, to byl dla mnie raj na ziemi. Dobrze wiedzialem w jaki dzien bedzie barszcz z uszkami, w jaki kopytka, czy swieza salatka jarzynowa. Z reguly za kasa ladne mlode dziewczyny, a na zapleczu starsze kobiety, ktore gotowaly jak w domu.

Takie same miejsca spotkalem w Chicago, i nawet teraz po latach musze przyznac, ze polskie sklepy w Chicago sa ZNACZNIE tansze niz te w NYC. Nie tylko jesli chodzi o gotowe jedzenie, ale rowniez sprowadzone produkty.

Dzisiaj bedziemy scigac sie z nadciagajacym blizzardem i jedziemy na kilka dni do Winnipeg - znalezlismy online 3 polskie sklepy (i chyba jeden ukrainski), wiec jak wroce to dam znac jak tam z jedzeniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...