Skocz do zawartości

Staranie się o zielona kartę będąc nielegalnie w USA


patka12345

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, ilya_ said:

co taka zmiana statusu dzis daje ? 

Wszystkie osoby co te statusy zmieniaja bedac tu na turystycznych, boja sie latac do kraju. Dlaczego ? Zapytajcie ich. 

Oni sami sobie wciskaja: "jestem tu legalnie. Chodze do szkoly. Jestem w USA juz 8 lat, ucze sie jezyka te 8 lat w szkole...."

- "z czego ty kur...chlopie/dziewczyno zyjesz ? "

zapytajcie ich tak......

Moja odpowiedz: zmiana statusu nic nie daje. 

To prawda. Mój kolega tak właśnie po W&T zmienił sobie status i został jeszcze rok, niby jako student ;) myślał że jest wielki cwaniak a jak wrócił do PL i za rok chciał znów na W&T jechac to dostał odmowę i nara. Do dziś sobie w brodę pluje...

@patka12345 jak ten twój rodzic taki kochający i pragnący zjednoczenia z córką i jej dobra to dlaczego nie wroci do Polski po prostu? Bo ściąganie tam Ciebie do nielegalnego życia nie jest w twoim interesie w ogóle i prędzej czy później będziesz tego żałować niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 30.12.2019 o 20:47, MeganMarkle napisał:

To prawda. Mój kolega tak właśnie po W&T zmienił sobie status i został jeszcze rok, niby jako student ;) myślał że jest wielki cwaniak a jak wrócił do PL i za rok chciał znów na W&T jechac to dostał odmowę i nara. Do dziś sobie w brodę pluje...

@patka12345 jak ten twój rodzic taki kochający i pragnący zjednoczenia z córką i jej dobra to dlaczego nie wroci do Polski po prostu? Bo ściąganie tam Ciebie do nielegalnego życia nie jest w twoim interesie w ogóle i prędzej czy później będziesz tego żałować niestety...

Skoro tak jej zależy aby mieszkać w USA to niech poszuka jakiegoś amerykanina B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...