Skocz do zawartości

Praca w policji


VKerryV

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, VKerryV napisał:

Już byłem rok w USA w szkole :) że praca niebezpieczna i mało płatna, wiem ale jak mam pomagać ludziom to w sposób w którym adrenalina będzie skakać :) a co do wiz aktualnie nie były zdjętę na nie określony czas?

"Zdjęte" zostały tylko wizy turystyczne, nie imigracyjne i pracownicze... Żeby mieszkać i pracować w USA potrzebujesz specjalnej wizy, albo zielonej karty. Poczytaj o tym w internecie, teraz masz dużo czasu, bo nie ma szkoły. Wychodzi na to, że nie masz pojęcia, o czym mówisz, skoro myslisz, że na wizie turystycznej możesz żyć i pracować w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, margherita_s napisał:

;"Zdjęte" zostały tylko wizy turystyczne, nie imigracyjne i pracownicze... Żeby mieszkać i pracować w USA potrzebujesz specjalnej wizy, albo zielonej karty. Poczytaj o tym w internecie, teraz masz dużo czasu, bo nie ma szkoły. Wychodzi na to, że nie masz pojęcia, o czym mówisz, skoro myslisz, że na wozie turystycznej możesz żyć i pracować w USA.

1.nie wiedziałem, że chodziło o turystyczną 2. wszystko już przeczytałem przed chwilą na stronie ambasady :) 3. Przez tego wirusa mam mniej wolnego czasu niż się wydaje :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...