Skocz do zawartości

Praca w policji


VKerryV

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PiciuK napisał:

Mnie zawsze zastanawia co ludzi ciągnie do tak ekstremalnie niebezpiecznej pracy, w sumie za niewielkie pieniądze.

^^^^ Otoz to - nigdy nie rozumiem pojawiajacych sie od czasu do czasu postow o checi zostania policjantem. Calkowity brak instynktu samozachowawczego - prawdopodobienstwo dostania kulki w US jest nieporownywalnie wyzsze niz PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, margherita_s napisał:

Ja znam temat od podszewki, mam policjanta w rodzinie.

Najpierw obywatelstwo (to po 3-5 latach od otrzymania zielonej karty). Później aplikujesz do Police Academy. Jeśli Cię przyjmą, to kończy się ona egzaminem sprawnościowym i pisemnym (po drodze są jeszcze różne testy, jak to w szkole). To tak w skrócie. 

Natomiast pytanie jest takie, ile masz lat? Większość szkół (nie wszystkie) ma limit wiekowy - 35 lat. I kolejne pytanie: w jaki sposób zamierzasz uzyskać zielona kartę?

Dopiero 16, a co do tych zielonych kart jeszcze poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

Oj  tam, chłopak może w kwarantannie. Wyspał się w dzień, obudził nad ranem i wykombinował że zostanie amerykańskim policjantem. Też kiedyś chciałem być strażakiem, traktorzystą, itp., itd.:)

To było nie miłe, to jest moje marzenie od paru lat. A postanowiłem w końcu zapytać na forum czy to w ogóle możliwe bo wcześniej na własna rękę wszystko czytałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kzielu napisał:

^^^^ Otoz to - nigdy nie rozumiem pojawiajacych sie od czasu do czasu postow o checi zostania policjantem. Calkowity brak instynktu samozachowawczego - prawdopodobienstwo dostania kulki w US jest nieporownywalnie wyzsze niz PL.

I o to chodzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PiciuK napisał:

I w tym wieku już myślisz o pracy? Daj spokój - jeszcze się w życiu napracujesz. ;) W każdym razie marzenia na pewno warto przekuwać na czyny, to o czym marzysz jest bardzo trudne w realizacji, ale nie niemożliwe w myśl dzisiejszych przepisów. Długa droga, droga która nie musi mieć szczęśliwego końca, to musisz również wziąć pod uwagę. Cóż, kto nie gra w totolotka, nie wygrywa... ;)

Dziękuje, o takie odpowiedzi mi chodziło. Zdaje sobie z tego sprawę, ze to nie jest proste. Mam taki plus, ze mam małe prawdopodobieństwo, ze się przeprowadzę do stanów w niedługim czasie. A praca lubię się zadręczać w końcu od niej zalerzy moje życie i przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że rodzice wystartowali w loterii wizowej i czekają maja na wyniki? Nie układaj życia na wygranej loterii wizowej, której jeszcze nie wygrałeś. Szanse są małe. Aczkolwiek jesteś młody i jeszcze zapewne będziesz miał wiele okazji do zrealizowania marzeń. Życzę Tobie oczywiście przeprowadzenia się do USA jak najszybciej, ale jakby nie wyszło to możesz próbować w przedostatniej klasie liceum programu rocznej wymiany do USA, albo na studiach programu Work&Travel. Jest to najlepsza forma "zasmakowania" i poznania USA od środka. A bycie policjantem w USA to ciężki i niebezpieczny zawód za w sumie nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mcpear napisał:

Rozumiem, że rodzice wystartowali w loterii wizowej i czekają maja na wyniki? Nie układaj życia na wygranej loterii wizowej, której jeszcze nie wygrałeś. Szanse są małe. Aczkolwiek jesteś młody i jeszcze zapewne będziesz miał wiele okazji do zrealizowania marzeń. Życzę Tobie oczywiście przeprowadzenia się do USA jak najszybciej, ale jakby nie wyszło to możesz próbować w przedostatniej klasie liceum programu rocznej wymiany do USA, albo na studiach programu Work&Travel. Jest to najlepsza forma "zasmakowania" i poznania USA od środka. A bycie policjantem w USA to ciężki i niebezpieczny zawód za w sumie nieduże pieniądze.

Już byłem rok w USA w szkole :) że praca niebezpieczna i mało płatna, wiem ale jak mam pomagać ludziom to w sposób w którym adrenalina będzie skakać :) a co do wiz aktualnie nie były zdjętę na nie określony czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...