Skocz do zawartości

Praca w policji


VKerryV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam jeszcze sporo czasu ale chciałbym zacząć się przygotowywać do pracy w policji w USA. Chciałbym się dowiedzieć od kogoś obeznanego w temacie co jest wymagane oprócz obywatelstwa. Mam na myśli co i jak to zdobyć. Myślałem nad praca w Chicago Będę  bardzo wdzięczny za pomoc bo to moje takie marzenie które wciąż mogę spełnić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja znam temat od podszewki, mam policjanta w rodzinie.

Najpierw obywatelstwo (to po 3-5 latach od otrzymania zielonej karty). Później aplikujesz do Police Academy. Jeśli Cię przyjmą, to kończy się ona egzaminem sprawnościowym i pisemnym (po drodze są jeszcze różne testy, jak to w szkole). To tak w skrócie. 

Natomiast pytanie jest takie, ile masz lat? Większość szkół (nie wszystkie) ma limit wiekowy - 35 lat. I kolejne pytanie: w jaki sposób zamierzasz uzyskać zielona kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PiciuK napisał:

to wszystko tak pieknie wyglada.

wszystko robione pod youtuba. Jezdzonko samochodem, spokojne zycie, strzelanko na pustyni, domek, zestaw karabinkow...

a Wy jak tam ? nadal na jakims marnym cotygodniowym paychecku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, VKerryV napisał:

Witam, mam jeszcze sporo czasu ale chciałbym zacząć się przygotowywać do pracy w policji w USA. Chciałbym się dowiedzieć od kogoś obeznanego w temacie co jest wymagane oprócz obywatelstwa. Mam na myśli co i jak to zdobyć. Myślałem nad praca w Chicago Będę  bardzo wdzięczny za pomoc bo to moje takie marzenie które wciąż mogę spełnić :).

oprocz Ciebie jest jeszcze 79 353 434 [zakladam] ludzi co chce zostac policjantami, strazakami, fotografami, kucharzami, pracownikami ER........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...