Skocz do zawartości

Poszukuję sprawdzonej krawcowej


Katasia

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, andyopole napisał:

W każdym Mans Warehouse był krawiec. Coś mi poprawiał w garniturze. Ale ta sieć chyba upadła. 

Oj, chyba nie, chyba że niedawno. A jeśli sieć upadła to będzie mi bardzo przykro, świetną robotę robili.

3 lata temu mężowi w "Men's Warehouse" uszyli garnitur na ślub. Super wyglądał, garnitur i koszula pięknie dopasowane i eleganckie. Mój luby sam wszystko kupował, normalnie mu nie ufam w kwestiach odzieżowych, ale tutaj była klasa sama w sobie ;) 

Mieliśmy się znów do nich wybrać, żeby parę koszul mężowi uszyć, niestety jest trochę niewymiarowy jest i te ubrania z ogólnodostępnych sieciówek słabo na nim leżą. Naprawdę mam nadzieję, że wciąż funkcjonują na rynku. Takich sklepów zaczyna powoli brakować, tym bardziej że wg mnie cenowo też byli bardzo przystępni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Iskierka napisał:

Takich sklepów zaczyna powoli brakować, tym bardziej że wg mnie cenowo też byli bardzo przystępni...

 

Jest ich od cholery, wpisz w Google "bespoke" i poszukaj w swojej okolicy, od krawców/krawcowych od poprawek do szycia od podstaw włącznie. Men's Wearhouse jest fajny bo jest stosunkowo tani, ale wszystko zależy od osoby która robi poprawki, poszliśmy tam przed promem syna i trafiliśmy na niezbyt utalentowanego krawca, całe szczęście syn miał to w tyłku bo na prom wszyscy idą ubrani jak do cyrku ;)  Ja mam połowę ciuchów poprawionych przez krawca, głównie bluzki koszulowe, spodnie i marynarki - wszyscy zazdroszczą mi "hourglass figure" dopóki się nie dowiedzą ile płacę krawcowi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Jackie said:

 

Jest ich od cholery, wpisz w Google "bespoke" i poszukaj w swojej okolicy, od krawców/krawcowych od poprawek do szycia od podstaw włącznie. Men's Wearhouse jest fajny bo jest stosunkowo tani, ale wszystko zależy od osoby która robi poprawki, poszliśmy tam przed promem syna i trafiliśmy na niezbyt utalentowanego krawca, całe szczęście syn miał to w tyłku bo na prom wszyscy idą ubrani jak do cyrku ;)  Ja mam połowę ciuchów poprawionych przez krawca, głównie bluzki koszulowe, spodnie i marynarki - wszyscy zazdroszczą mi "hourglass figure" dopóki się nie dowiedzą ile płacę krawcowi :rolleyes:

 Rozumiem, ze poprawki krawca poza NJ?

Będę szukać, choć boję się testować na sobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Katasia napisał:

 Rozumiem, ze poprawki krawca poza NJ?

 

Nie mieszkam w NJ ale wejdź na yelpa i poszukaj krawca w NJ, na pewno znajdziesz coś sensownego. Albo tak jak @KrysiaK napisała - przejdź się do cleaners w okolicy, jeśli chodzi tylko o skrócenie sukienki to nie warto płacić majątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...