Skocz do zawartości

Problem z FedEx - naliczyli 1193 zł kosztu transportu za 3.6kg paczkę z USA...


inqubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, inqubi napisał:

UPS miałem farta. W 2015 paczka 10 kg z ciężką książką kuflami do piwa i mnóstwem tourbooków i takimi tam... przyszła bez dopłacania czegokolwiek

Wszystkich paczek nie sa w stanie sprawdzic. Robia to wyrywkowo. Trafi na kogos to placi za tych nieskontrolowanych. Aby na 500+ wystarczylo. Ostatnimi czasy polscy celnicy strasznie taryfikuja wszystko co sie da I ile wlezie, na maxa. My wysylamy towar w wiekszosci na 8% VAT a oni na wszystko wymyslaja takie "scheduleB" zeby wyrwac 23% Vat, a jak ciezko potem wyrwac nadplacony VAT to wiadomo. Ostatnio srodek ochrony roslim zakwalikowali jako perfumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja miałem lepszy numer , wiele razy wysyłaliśmy paczki i nigdy nie było problemu. Teraz właśnie zamówiłem fotel dla syna , bo jego był już wysłużony. I jak wcześniej wszystko szło na 8% to teraz pech chciał naliczyli 23%. Nie wiem co teraz się podziało , ale kiedy takich numerów nie było. Z każdej strony coraz więcej kontroli. Koszty przesyłek coraz droższe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...