Skocz do zawartości

Kobiety stanu wolnego


Robert34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 minutes ago, ilon said:

Hehe, uwielbiam jak faceci online zawsze podaja swoj wzrost w niemalze pierwszej kolejnosci zanim jeszcze cokolwiek innego o sobie powiedza XD 

Niektórzy faceci mysla ze wzrost liczy sie bardziej od osobowości.  :p 

Juz pomijam że 170cm to nie jest jakis szał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Roelka v.2 said:

Niektórzy faceci mysla ze wzrost liczy sie bardziej od osobowości.  :p 

Juz pomijam że 170cm to nie jest jakis szał. :D

Ojjjj dokladnie. Ale tak szczerze mowiac to niektorym dziewczynom wystarcza, ze ktos jest wyzszy niz 6ft, osobowosc wcale nie jest im do niczego potrzebna XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roelka v.2 napisał:

Niektórzy faceci mysla ze wzrost liczy sie bardziej od osobowości

To nie faceci tak myślą tylko to wy kobiety cięgle nas oto pytacie, pierwsze pytanie na byle jakim portalu randkowym zawsze dotyczy jakiego kto jest wzrostu. Tutaj kolega napisał od razu jakiego jest wzrostu gdyż zapewne nie jeden raz dostał przez to kosza. 170cm faktycznie "nie ma szału".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, jukon777 said:

To nie faceci tak myślą tylko to wy kobiety cięgle nas oto pytacie, pierwsze pytanie na byle jakim portalu randkowym zawsze dotyczy jakiego kto jest wzrostu. Tutaj kolega napisał od razu jakiego jest wzrostu gdyż zapewne nie jeden raz dostał przez to kosza. 170cm faktycznie "nie ma szału".  

Jakbym ja byla facetem i pierwsze pytanie ktore zadalaby mi dziewczyna bylo jakiego jestem wzrostu to w odpowiedzi zapytalabym ile ona wazy albo ile ma obwodu w biuscie albo biodrach. Polecam na przyszlosc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

Jakbym ja byla facetem i pierwsze pytanie ktore zadalaby mi dziewczyna bylo jakiego jestem wzrostu to w odpowiedzi zapytalabym ile ona wazy albo ile ma obwodu w biuscie albo biodrach. Polecam na przyszlosc :) 

Dobre! :D Zapamiętam to na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, jukon777 said:

To nie faceci tak myślą tylko to wy kobiety cięgle nas oto pytacie, pierwsze pytanie na byle jakim portalu randkowym zawsze dotyczy jakiego kto jest wzrostu. Tutaj kolega napisał od razu jakiego jest wzrostu gdyż zapewne nie jeden raz dostał przez to kosza. 170cm faktycznie "nie ma szału".  

Nie ma szału w sensie ze jest to dosc powszechny wzrost. Jakby koles mial 200cm to mógłby sie "chwalić"  :p  tutaj sie smiejemy bo gosc nie napisal o sobie nic poza tym wzrostem i wiekiem. Watpie zeby jakakolwiek kobieta rzucila sie do rozmowy tylko majac takie informacje. No, dodal jeszcze ze mieszka w Polsce, wiec chyba szuka jakies kobietki z obywatelstwem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...