Skocz do zawartości

Kobiety stanu wolnego


Robert34

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, ilon said:

Jakbym ja byla facetem i pierwsze pytanie ktore zadalaby mi dziewczyna bylo jakiego jestem wzrostu to w odpowiedzi zapytalabym ile ona wazy albo ile ma obwodu w biuscie albo biodrach. Polecam na przyszlosc :) 

Chcę cię zobaczyć jak umawiasz się z facetem o pół głowy niższym w takim razie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chętnie popisze z kobietą która: nie zapycha włosami umywalki, jej szafa nie wygląda jak bazarek u cygana, ma pasje. 
Uwaga podaje maila: zeswiecaszukac@onet.pl

Ja: niski, lekko "przy kości", na zasiłku, z mieszkaniem od Miejskiego Ośrodka Społecznego - potrafię odwzajemnić uczucie (to najważniejsze)!

Pozdrawiam, Jacek Ciepłokluchowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, SanFrancisco said:

Chcę cię zobaczyć jak umawiasz się z facetem o pół głowy niższym w takim razie xD

Haha, mnie bozia jakims nadzwyczajnym wzrostem nie obdarzyla, wiec ciezko byloby zeby dorosly facet byl nizszy ode mnie pol glowy. Rozumiem wysokie dziewczyny, ktore pytanie o wzrost zadaja, bo rzeczywiscie maja obawy, ze beda od faceta wyzsze - ale z mojego doswiadczenia, to zazwyczaj te dziewczyny ktore pytaja najczesciej o wzrost to maja ledwo 160cm w kapeluszu :P 

5 hours ago, qbacki said:

Chętnie popisze z kobietą która: nie zapycha włosami umywalki

Chyba wlasnie wyeliminowales 99.9% kobiet, ale moze dla tego mieszkania z OPS-u i zasilku ktoras bedzie sie chciala sciac na lyso :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, ilon said:

Haha, mnie bozia jakims nadzwyczajnym wzrostem nie obdarzyla, wiec ciezko byloby zeby dorosly facet byl nizszy ode mnie pol glowy. Rozumiem wysokie dziewczyny, ktore pytanie o wzrost zadaja, bo rzeczywiscie maja obawy, ze beda od faceta wyzsze - ale z mojego doswiadczenia, to zazwyczaj te dziewczyny ktore pytaja najczesciej o wzrost to maja ledwo 160cm w kapeluszu :P 

Chyba wlasnie wyeliminowales 99.9% kobiet, ale moze dla tego mieszkania z OPS-u i zasilku ktoras bedzie sie chciala sciac na lyso :) 

Moja siostra jest wysoka, więc dobrze znam ten temat. Na Tinderze ma zaznaczone, że prosi nie parować, jeżeli ktoś jest niższy, a oni parują i przekonują, że DLA NICH to nie jest problem mieć wyższą dziewczynę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SanFrancisco napisał:

Moja siostra jest wysoka, więc dobrze znam ten temat. Na Tinderze ma zaznaczone, że prosi nie parować, jeżeli ktoś jest niższy, a oni parują i przekonują, że DLA NICH to nie jest problem mieć wyższą dziewczynę...

Z całym szacunkiem dla siostry ale czy Tinder to ten portal (staroswiecki jestem) gdzie bardziej chodzi o rozmiar niż wzrost? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, SanFrancisco said:

Moja siostra jest wysoka, więc dobrze znam ten temat. Na Tinderze ma zaznaczone, że prosi nie parować, jeżeli ktoś jest niższy, a oni parują i przekonują, że DLA NICH to nie jest problem mieć wyższą dziewczynę...

 

Mój pierwszy małżonek był ode mnie niższy. Randkowałam z kilkoma facetami niższymi ode mnie i nigdy nie było problemu. Ale jeden facet za to miał z tym problem i w związku z tym zostałam porzucona :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, andyopole said:

Typowy reprezentant Polski C.

No no no! Teraz typowy reprezentant Polski C ma nie tylko ma Volkswagena, ale przede wszystkim wybudowaną chałupę, pole (a jak się w gminie postarali to już teraz skwalifikowane jako działka budowlana, dużo więcej warta...) no i trochę lasu.

Teściowe czasem wymagają biegłości w zbieraniu ziemniaków i różańcu, co jest dla panien często ostrym wymogiem, ale jeszcze parę lat tułaczki po Zachodzie, pare kryzysów gospodarczych i tacy kawalerowie będą ponownie na niezłym wzięciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...