Jump to content

Praca w USA


Daw123

Recommended Posts

Cześć. Od niedawna pracuje w spedycji. Nie mam wykształcenia wyższego, posiadam tylko wykształcenie średnie. Za dwa lata chcę ubiegać się o zieloną kartę. Czy wie ktoś z Was jak wygląda praca w USA w tym zawodzie ? Czy wymagane jest tam wyższe wykształcenie ? I jak mniej więcej wyglądają zarobki ? 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Daw123 napisał:

Chyba lepiej najpierw się dowiedzieć czy warto ;)

Wysłanie losu na loterię nic nie kosztuje prócz 5 minut czasu. Jak wylosujesz, to wtedy będziesz miał mnóstwo czasu by rozważać czy warto. Wylosowanie zielonej karty nie powoduje, że wręczają Ci zieloną kartę i bilet i nakazują jechać. To dość długi proces i czy go w ogóle podjąć zależy od Ciebie. Zrezygnować można łatwo i w każdej chwili, wylosować i mieć te problemy - dużo trudniej.

Link to comment
Share on other sites

Generalnie zarobki nie sa specjalnie dobre w tej branzy, chyba ze masz jakas specyficzna i poszukiwana specjalizacje. Ja bym radzila korzystac z dobrych a niedrogich studiow lub dalszej nauki czy w Polsce czy w Europie. (Szkoly/kursy w USA moga byc bardzo drogie.) Przyjezdzaj z zawodem z ktorego mozesz wyzyc, jezykiem angielskim i  oszczednosciami -- bo nawet jezeli wygrasz w DV to bedziesz potrzebowal duzo $$ na start. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...