Skocz do zawartości

Życie z dużo starszym Amerykaninem


Emi111122

Rekomendowane odpowiedzi

No zdjęć nie mogę znaleźć przez te aplikacje. No zobaczę co odpisze bo napisałam zeby podal linka strony dla ktorej pracuje. Nie wiedziałam jaki temat dodać, dlatego taki wpisałam. Powiedzcie mi samoloty w Usa normalnie lataka teraz? To twierdzi ze jest na kontrakcie w Turcji od tygodnia. No fakty godziny czasowe kiedy pisze by sie zgadzały... Ale przez ten covid to tez niewiem co myśleć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Emi111122 said:

No zdjęć nie mogę znaleźć przez te aplikacje. No zobaczę co odpisze bo napisałam zeby podal linka strony dla ktorej pracuje. Nie wiedziałam jaki temat dodać, dlatego taki wpisałam. Powiedzcie mi samoloty w Usa normalnie lataka teraz? To twierdzi ze jest na kontrakcie w Turcji od tygodnia. No fakty godziny czasowe kiedy pisze by sie zgadzały... Ale przez ten covid to tez niewiem co myśleć 

Loty odbywaja sie w miare normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Emi111122 said:

Witajcie. Proszę powiedzcie mi jacy sa starszi amerykanie? Mam na mysli +40, poznałam jednego przez internet. Ciagle do siebie piszemy, jest prze miły. Dziwi mnie jedno, jest rozwiedziony,syn i rodzice nie zyja,(zgineli w wypadku) jest jedynakiem. Nie ma żadnej rodziny tak twierdzi.. Czy to normalne? Wydaje mi sie ze kłamie... Niewiem co myśleć...  Twierdzi ze jest prezesem firmy... Wpisuje w Google imie nazwisko nazwe firmy nie ma nic na ten temat... Zdjęcia swoje mi przysyła. Twierdzi ze do polski przyjedzie. Niewiem co myśleć. Moze ktos sie wypowiedzieć, doradzić czy kontynuować znajomosc czy odpuścić? Dziękuję pozdrawiam 

Ja zaczelabym od zapytania samej siebie czy go lubisz, czy jestes nim zainteresowana. Face time jest dobrym rozwiazaniem bo mozesz go zobaczyc, mozesz takze zobaczyc jego otoczenie. 
Fb, google to sa dobre skarbnice wiedzy. Zdjecia, adresy, imie i nazwisko, jak dobrze poszukasz to znajdziesz odpowiedzi na pytania ktorych nie jestes pewna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Emi111122 napisał:

Proszę powiedzcie mi jacy sa starszi amerykanie? Mam na mysli +40, poznałam jednego przez internet.

Czasem są dobrzy, czasem są źli, czasem są brzydcy. Tak jak w filmie "The Good, the Bad and the Ugly" (1966) z Clintem Eastwoodem. 

https://warszawa.naszemiasto.pl/byla-przekonana-ze-napisal-do-niej-syn-clinta-eastwooda/ar/c1-8122529 

Mieszkanka Piaseczna przelała nieznanemu mężczyźnie 600 tys. zł, bo była przekonana, że rozmawia z synem amerykańskiego aktora Clinta Eastwooda. "

https://policja.pl/pol/aktualnosci/199283,Przekazala-600-tysiecy-quotna-leczenie-Clinta-Eastwoodaquot.html  Info prosto od Policji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Emi111122 said:

No zdjęć nie mogę znaleźć przez te aplikacje. No zobaczę co odpisze bo napisałam zeby podal linka strony dla ktorej pracuje. Nie wiedziałam jaki temat dodać, dlatego taki wpisałam. Powiedzcie mi samoloty w Usa normalnie lataka teraz? To twierdzi ze jest na kontrakcie w Turcji od tygodnia. No fakty godziny czasowe kiedy pisze by sie zgadzały... Ale przez ten covid to tez niewiem co myśleć 

Generalnie jezeli intuicja Ci podpowiada ze cos nie gra (a tak to wyglada jako ze pytasz tutaj), to praktycznie na pewno cos nie gra. Zastaw jaka lekka pulapke i gosc sie zlapie na nia.  Taki show ma MTV byl (w US) "Catfish" - nie ogladalem ale znajoma mi opowiadala  - w glowie sie miesci ile ludzi sie podszywa pod innych i z jakich powodow to robia (bardzo rzadko - finansowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak miły jest, odpowiada a teraz bądź czujna na pytania o pieniążki, na numer karty i tym podobne. 

Np że coś dostaniesz a musisz cło zapłacić, niczego nie instaluj na kompie czy komórce za jego mową 

A może napiszesz w wiadomości prywatnej numer telefonu, email jego i poszukam co Google o tym mówi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...