Skocz do zawartości

Życie z dużo starszym Amerykaninem


Emi111122

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Proszę powiedzcie mi jacy sa starszi amerykanie? Mam na mysli +40, poznałam jednego przez internet. Ciagle do siebie piszemy, jest prze miły. Dziwi mnie jedno, jest rozwiedziony,syn i rodzice nie zyja,(zgineli w wypadku) jest jedynakiem. Nie ma żadnej rodziny tak twierdzi.. Czy to normalne? Wydaje mi sie ze kłamie... Niewiem co myśleć...  Twierdzi ze jest prezesem firmy... Wpisuje w Google imie nazwisko nazwe firmy nie ma nic na ten temat... Zdjęcia swoje mi przysyła. Twierdzi ze do polski przyjedzie. Niewiem co myśleć. Moze ktos sie wypowiedzieć, doradzić czy kontynuować znajomosc czy odpuścić? Dziękuję pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpusc. Na 99% to jest sciema. Internet jest pelen takich, poluja na albo naiwne albo zdesperowane kobiety. A w realu to jest albo jakis facet ktory siedzi w wiezieniu, albo jakis Nigeryjczyk ktory ma nadzieje ze sie wlamie do twoich danych w necie i jakos z tego zarobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Emi111122 said:

Pisałam z nim ma instagramie, whatsapp i hangouts i nadal na tym pisze. Zdjęcia niby realne, chciał rozmowę wideo jak nie wierzyłam ze to on jest na zdjęciach. Nie ma jak sprawdzić czy faktycznie to ta osoba za ktora sie podaje? Nie orientuje sie pani? 

Video rozmowy. Duzo video rozmow. Plus poznanie sie na zywo.

Nie rozumiem zupelnie twojego pytania. "Jacy sa starsi Amerykanie?" - wiesz jak poznam kazdego jednego starszego amerykanina to ci odpowiem. Kazdy jest inny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Emi111122 said:

Nie ma jak sprawdzić czy faktycznie to ta osoba za ktora sie podaje?  

Jezeli on tego nie chce to moze byc trudne. Poszukaj sama - naprzyklad wrzuc do Google 'romance scammer photos' i zobacz czy tam sa jego zdjecia. A w miedzyczasie powiedz mu, ze nie chcesz kontynuowac znajomosci bo nie ma go (ani jego firmy) w Google, i zobacz jak zaareguje. Zadnych informacji o sobie mu nie dawaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, margherita_s said:

Kilka miesięcy temu była głosna akcja, że jakaś babka z lubelskiego przelała sporo kasy na konto gościa, który podawał się za Willa Smitha :D nawet video rozmowy były i kobieta zarzekała się, że wyglądał na nich jak Will! 

I wlasnie dlatego trzeba sie najpierw spotkac "w realu". W tych czasach kazdy moze uzyc jakiegos deep fake i zmanipulowac video. No i nigdy nie wysylac kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, margherita_s said:

Kilka miesięcy temu była głosna akcja, że jakaś babka z lubelskiego przelała sporo kasy na konto gościa, który podawał się za Willa Smitha :D nawet video rozmowy były i kobieta zarzekała się, że wyglądał na nich jak Will! 

Nie uwierzyłem i sprawdziłem...

https://www.dziennikwschodni.pl/chelm/kosztowna-znajomosc-z-gwiazdorem-oszukana-przez-willa-smitha-z-instagrama,n,1000279296.html

Cyt. „Kiedy 35-latka wpłaciła pieniądze, internetowy Will Smith zaczął unikać kontaktu. Wreszcie zakończył znajomość. Poszukiwaniem "gwiazdora" zajmują się teraz policjanci z III komisariatu w Lublinie”

Masakra :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...