Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, PaUla87 said:

Nie będę wdawać się z tobą w pyskówkę i zniżać się do twojego poziomu. Po co się odzywasz jak to nie Ty pomogłeś ?! Az tak ci się nudzi ? Miałbyś trochę tupetu i ugryzł się w język a jak razi cie w oczy ze zadałam pytanie a ktoś mi odpowiedzial nie wchodź na forum i bedziesz mial wielki problem z głowy. Zachowanie na poziomie przedszkola....

Przykrec troche z tymi opiniami jezeli chcesz miec przyszlosc na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xarthisius napisał:

Jezeli jest dla nich dostepna age-appropriate i FDA-approved szczepionka to tak. W przeciwnym razie lekarz wystawia blanket waiver.  Jako, ze w Polsce jest dostepny Pfizer to limit wieku jest 5+. [1]

Co to jest blanket waiver ( nie chodzi mi o tłumaczneie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, szaman said:

Co to jest blanket waiver ( nie chodzi mi o tłumaczneie :) )

Zaswiadczenie, ze maja delikwenta wpuscic jako imigranta mimo faktu, ze jest inadmissible ze wzgledu na brak szczepien (waiver), ktore nie jest oblozone dodatkowymi procedurami typu skladanie jakichs formularzy I oplatami (blanket).

Widzisz jakie koszmarne zdanie wielokrotnie zlozone mi wyszlo?! A mozna po prostu powiedziec blanket waiver... :P

https://www.uscis.gov/policy-manual/volume-9-part-d-chapter-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, margi246 said:

Zastanawiam się, po jakim czasie od otrzymania tego maila z KCC dostaje się zaproszenie na wywiad w ambasadzie. Dziękuję bardzo!

Z bardzo dobrym przyblizeniem, takim +/- 2 dni, powiedzialbym, ze: po czasie blizej nieokreslonym. Z dwoch powodow: 1) nie wiemy ilu takich jak Ty (DQ) jest i od kiedy jestescie DQ, 2) nie wiemy ile osob Warszawa sobie laskawie zazyczy przyjac w danym miesiacu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, margi246 napisał:

CN: 26XXX
DS Form: 12 May 2021

Documentarily Qualified: Yes

Zastanawiam się, po jakim czasie od otrzymania tego maila z KCC dostaje się zaproszenie na wywiad w ambasadzie. Dziękuję bardzo!

Czy się różni wiadomość ze screena powyżej od tej poniżej? 

Your DS-260 has been processed. You should have received, or will soon receive, an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing. Please follow the instructions in the email. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2022 o 14:55, SZAKALL napisał:

No właśnie Jacek z tego co pamietam miałeś mieć rozmowę 1-go marca.

czy wszystko zgodnie z planem czy Ci odwołali ?

Wszystko zgodnie z planem, nic nieodwołane.
Oprócz dokumentów wypisanych biorę wyciągi z konta. Czy macie może jeszcze jakieś rady przed rozmową? Na rozmowę wejdziemy wraz z żoną czy osobno? No i czy w ambasadzie zatrzymają nasze paszporty? Są potrzebne do okazania podczas badań, a badania mamy 1 dzień po interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...