Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Peti84grafik said:

czy ostatnim rzutem zaproszeń są te w lipcu na wrzesień? I w sierpniu, wrześniu nie ma co liczyć na zaproszenia? I można już żyć dalej :) heheheh… czy jednak jeszcze zapraszają w tych miesiącach..? I trzeba się z tym liczyć :) hehehe…  

Nie wiem. Zdarzało im się w tym roku "zapychać dziury". Nadzieja umiera dopiero 30 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xarthisius mam pytanie
czy ostatnim rzutem zaproszeń są te w lipcu na wrzesień? I w sierpniu, wrześniu nie ma co liczyć na zaproszenia? I można już żyć dalej  heheheh… czy jednak jeszcze zapraszają w tych miesiącach..? I trzeba się z tym liczyć  hehehe…  

Znam sytuację z zeszłego roku zaproszenie wyszło 16 września na 20. I kolejna również, że zaproszenie z września na wrzesień. Ale w zeszłym roku były to numery z pierwszych 5000


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, illusion napisał:

Cześć,

Czy po otrzymaniu zaproszenia trzeba się jeszcze rejestrować na ustraveldocs? W 2nl już podano datę i godzinę.

Jaki jest dokładny adres strony, ustraveldocs.com ? I tu się trzeba zarejestrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tereus napisał:

Hej!

rozmowa 23.08 - badania kraków dopiero 14 września :/ do wawy się nie dodzwoniłem jeszcze
przewijało się na forum, ale zazwyczaj były krótsze odstępy. PRzejdzie to? tym bardziej ze do konca wrzesnia zostały dwa tygodnie, mam stresa

W środę (przed Bożym Ciałem) udało mi się złapać doktora z Warszawy - powiedział mi, że na sierpień nie mają jeszcze ustawionych terminów i nie trzeba się obawiać braku miejsc. Poprosił, żeby wysłać maila z podstawowymi informacjami i w przyszłym tygodniu się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...