Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

47 minutes ago, AS13 said:

1- Add a case to your account dodaję swój case number? Case number wpisuję z "zerami" na początku, czy bez?

2- Dla każdego członka rodziny zakładam nowe konto, czy może być na tego samego maila?

3- Formularz ar-11 jest na my.uscis, czy w innym miejscu?

  1. To nie ten numer. Tam mozesz wpisac numer, ktory dostales od USCIS po oplaceniu USCIS immigration fee. Bedzie zaczynal sie od IOE, a potem mial 10 cyfr.
  2. Tylko do sledzenia wystarczy Ci jedno. Osobiste konto trzeba miec kiedy sklada sie petycje, albo trzeba sie z USCIS komunikowac.
  3. https://www.uscis.gov/ar-11
Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Xarthisius napisał:
  1. To nie ten numer. Tam mozesz wpisac numer, ktory dostales od USCIS po oplaceniu USCIS immigration fee. Bedzie zaczynal sie od IOE, a potem mial 10 cyfr.
  2. Tylko do sledzenia wystarczy Ci jedno. Osobiste konto trzeba miec kiedy sklada sie petycje, albo trzeba sie z USCIS komunikowac.
  3. https://www.uscis.gov/ar-11

Czyli poprzez jedno konto robię opłatę, za wszystkich?

I poza my uscis już żadnych kont nie zakładam, tylko po przylocie oczekuję ssn i green card?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, AS13 said:

Czyli poprzez jedno konto robię opłatę, za wszystkich?

Niech mnie poprawi ktos kto placil jezeli sie myle, ale USCIS.gov twierdzi ze za cala rodzine mozesz zaplacic jedna transakcja.

7 hours ago, AS13 said:

I poza my uscis już żadnych kont nie zakładam, tylko po przylocie oczekuję ssn i green card?

Yup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Xarthisius napisał:

Niech mnie poprawi ktos kto placil jezeli sie myle, ale USCIS.gov twierdzi ze za cala rodzine mozesz zaplacic jedna transakcja.

Yup

tak, dokladnie i chyba nawet sama platnosc nie jest zwiazana z posiadaniem konta na my.uscis - tam jest jakis dedykowany pod to form.

image.thumb.png.1490c29b3a22e7ef532b433c3af442d4.png

Edytowane przez danielwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2023 o 10:14, danielwro napisał:

...jeszcze kontynuujac

dziwna sytuacja.. dalbym sobie reke uciac, ze w my.uscis byla sekcja z phone number, mailing i physical address (wiec moglabys sobie sprawdzic gdzie przyjdzie GC), ale jak sie teraz tam loguje to nie moge jej znalezc.

z ciekawości też wszedłem i znalazłem : wchodzisz w my accoint i w prawym rogu z myaccount wchodzisz w profile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tereus napisał:

Jasne.

Dodatkowa informacja, u mojej żony tez tego nie było, póki nie przeszła weryfikacji tożsamości (chyba ostatnia opcja z menu my account)

 

 

Screenshot_20230106_190435_Chrome.jpg

Dziękuję.

To może, rzeczywiście trzeba przejść weryfikację. Ja nie przeszedłem i tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AS13 napisał:

Dziękuję.

To może, rzeczywiście trzeba przejść weryfikację. Ja nie przeszedłem i tego nie ma.

Po przejściu weryfikacji na my uscis, dodają zakładkę profile, i tam jest adres, który można zmienić, ale ar-11 też trzeba wypełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...