Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Access code jest potrzebny i wysylaja tylko w przypadku kiedy sie sklada jakas petycje, np. o naturalizacje, albo o wymiane plastikowej GC. Stad moja wczesniejsza konfuzja. Nie wiedzialem co @9kk robi. Samo sledzenie mozna wlaczyc nawet bez autoryzacji konta. Same numery spraw sa anonimowe i ida "po kolei", mozna sobie ich pododawac ile sie chce.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, 9kk napisał:

Próbowałam dodać tą swoją sprawę aby moć śledzić swój status ale uscis wymaga ode mnie jakiegoś Online Access Code. Narazie sprawdziłam anonimowo, dzięki! 

Po prostu zaktualizuj swój profil po zalogowaniu. Wtedy śledzenie pojawi się automatycznie. Nie trzeba requestować o Online Access Code.

Zakładka Verify Your Identity

Edytowane przez illusion
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Claudia24 said:

hej, Czy jest jakiś termin do opłacenia USCIS immigrant fee? czy Można zapłacić np.2 tygodnie przed wylotem do USA?

Nie ma. Mozesz ja nawet zaplacic jak bedziesz tutaj, albo za pol roku. Jedyny caveat: dopoki jej nie zaplacisz, nie rozpoczna produkcji plastikowej karty.

  • Like 1
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, orientujecie sie czy w przeciagu ostatnich 6 miesiecy zmieniło sie coś odnośnie wymaganych na GC szczepień, badania lekarskie mialem poczatkiem sierpnia 22, niby przesledzilem strony rzadowe ale wole sie zapytac czy w przeciagu tych kilku miesiecy cos sie zmienilo albo cos wpadlo od nowego roku. I kontynuujoc co trzeba zrobic w takiej sytuacji jak juz odebrałes zapieczetowany pakiet w ambasadzie a jakies nowe obowiazkowe szczepienie by wpadło? czy trzeb raz jeszcze zgłosic sie do lekarza i w jakis sposób to uzupełnić ? Dzięki 

Edytowane przez mb90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Claudia24 said:

Cześć, powiedzcie jak to wygląda z biletami, czy można kupić w jedna stronę bilet czy lepiej mieć w obie ? Jak to u Was wyglądało ?

Nie ma to zadnego znaczenia. 

To nie jest wiza turystyczna gdzie moga patrzec czy masz bilet powrotny. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Claudia24 napisał:

Cześć, powiedzcie jak to wygląda z biletami, czy można kupić w jedna stronę bilet czy lepiej mieć w obie ? Jak to u Was wyglądało ?

Zazwyczaj w normalnych liniach bilet one way wcale nie jest tanszy niz RT. Kiedys chcialem tak zaoszczedzic to okazalo sie ze one way jest wrecz drozszy. Co innego w "tanich liniach" tych w ruchu transatlantyckim juz troche jest.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...