Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.12.2021 o 21:34, Zetpi napisał:


Priority Date jest w formularzu w systemie GSS, w którym musimy się zarejestrować przed rozmową, żeby podać sposób odbioru naszego paszportu z przyznaną wizą. http://www.ustraveldocs.com/pl/en/
I uzyskać numer UID. Trochę to mętne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale to dopiero jak już będzie ustalona data rozmowy? Prawda?

Wesołych Świąt!

Edytowane przez Peti84grafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 18:53, katlia napisał:

Serio? Czy naprawde tak trudno sie zaszczepic dwa razy + booster? Ile razy trzeba podkreslac jak to jest wazne? Ja sie dziwie ze w ogole ambasada wpuszcza ludzi bez szczepien! Nie powinni. Nie masz szczepien? Twoj wybor, bye bye. 

chyba sobie jaja robisz. nie znasz sytuacji i powodów, dlaczego ludzie się szczepią taką, a nie inną szczepionką, więc nie baw się tu w teleporady online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 18:53, katlia napisał:

Serio? Czy naprawde tak trudno sie zaszczepic dwa razy + booster? Ile razy trzeba podkreslac jak to jest wazne? Ja sie dziwie ze w ogole ambasada wpuszcza ludzi bez szczepien! Nie powinni. Nie masz szczepien? Twoj wybor, bye bye. 

to wytłumacz te swoje mądrości ludziom, którym odmówiono 2 dawki ze względu na choroby towarzyszące. skąd takie trole się w ogóle biorą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 02:04, Xarthisius napisał:

Nie wiem jak Ci odpisac kiedy ja podaje oficjalne zrodla + podstawe prawna, a Ty mi odpisujesz foxnews i axiosem... Tak wiem, ze uniwersytety wprowadzaja wymagania odnosnie boostera. Sam jestem pracownikiem uniwersystetu. Jak to sie ma jednak do zadanego w tym watku pytania co trzeba miec w Polsce na badaniach, aby uzyskac wize?

bo internetowi krzykacze to właśnie wiedzę czerpią z fox new ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2021 o 08:00, micham napisał:

widziałem na telegramie ,ze sporo osób wchodzi na ta stronkę tam gdzie robiło się  DS'a a ma już go dawno wypełnionego. Ktoś wie co tam oni sprawdzają ?

Przepraszam czy możesz podać jak nazywa się grupa na telegramie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze rozumiem, ze 

image.thumb.png.d2a3ea7996a2728f29a49aab240c648c.png

takie cos oznacza jeszcze nieprzeprocesowany DS260? a jak juz bedzie to sie zmieni na "ready"? 

i czy jest tez tak, ze nie zostane zaproszony do ambasady dopoki sa ciągle nizsze numery ode mnie w statusie ready (oczywiscie w tej samej ambasadzie)? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...