Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

marihuana nie jest w pełni metabolizowana przez organizm...

w przypadku twojego znajomego było pewnie tak ze brali włos...zanim marysia odłożyła sie we włosie trzeba czasu ciut dłuższego niż 5 dni...jeśli badaliby mocz...zapewne by wyszła.

wg mnie...miał dużó szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to ze jestes na imprezach gdzie jaraja trawke razcej nie ma wiekszego znaczenia,chyba ze bedziesz specjalnie z otwarta buzia chodził miedzy ludzmi i brał głebokie wdechy:)a 2 tyg to chyba wystarczy ale na test moczu,napewno nie włosow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wyjezdzam jakos na poczatku czerwc do nevady tak wiec na 100% z tego co czytam bede mial testy .. Zdaza mi sie popalic raz/dwa razy na tydzien ( w ilosci 1g na 2 osoby czasami mniej raczej nidy wiecej) zadko wiecej z reguly nawet mniej . Czy poza witamina C i A cos jeszcze pomoze przeskoczyc te testy ? Zrobilem sobie juz wolne od ziolka ale dopiero niecaly tydzien temu tak wiec bedzie na styk z tymi testami ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak edita albo jestem slepy :) Chcialem jeszcze zapytac jak to jest jak np bym nawkrecal ze przed pzyjazdem do stanow 2 miechy wczesnije bylem w holandi (bo bylem :( ) a jak wiadomo tam palenie jest dozwolone , daloby rade czy to ich nie interesuje ? PS: Czy ktos byl w Las Vegas moze i moze powiedziec conieco ? Jak tak prosilbym o PM :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm rozumiem , a jak to wyglada z tolerancja w sensie slyszalem ze to nie jest tak ze na testach jest "bral" , "nie bral" tylko ze jest jakis wskaznik dopuszczalnosci jak u nas z alkoholem .. Biorac pod uwage ze popalalem sobie okazyjnie jak juz pisalem raz na tydzien czasami dwa razy a czasami raz na 2 tygodnie to czy zmieszcze sie w tej skali dopuszczalnosci czy nie da sie tego zabardzo przewidziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...