Skocz do zawartości

Paczka z Polski do USA


Agnieszkalove

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Po pierwsze to nie wiem czy piszę post w dobrej kategorii bo jestem tutaj nowa, najwyżej ktoś go przeniesie do innej kategorii.

Mam do Was pytanie... więc w poprzedni poniedziałek czyli 05.07 wysłałam paczkę Pocztą Polską do USA (La Canada, California)

Paczka 07.05 dotarła do Nowego Jorku i od tego czasu nie widzę żadnej aktualizacji na stronie Poczty Polskiej i na innych stronach tak samo (parcelsapp)

Orientuje się ktoś ile ta paczka jeszcze czasu spędzi w Nowym Jorku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jestem cierpliwa, kilkanaście razy dziennie sprawdzam czy coś się zmieniło :D

A orientuje się Pani dlaczego te paczki tak długo są w Nowym Jorku? Ja myśle że dużo paczek do nich przychodzi na pocztę i dlatego ale, nie jestem pewna.

Chciała bym żeby doszła jeszcze ona w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Agnieszkalove napisał:

Jestem cierpliwa, kilkanaście razy dziennie sprawdzam czy coś się zmieniło :D

A orientuje się Pani dlaczego te paczki tak długo są w Nowym Jorku? Ja myśle że dużo paczek do nich przychodzi na pocztę i dlatego ale, nie jestem pewna.

Chciała bym żeby doszła jeszcze ona w tym miesiącu.

Ona może być już dalej w drodze tylko np komuś się nie chciało jej zeskanowac.

Wpisz "tracking number" na stronie amerykańskiej poczty usps.com. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Agnieszkalove said:

A orientuje się Pani dlaczego te paczki tak długo są w Nowym Jorku?

Możliwe że to pokłosie skoku trumpa na USPS, oraz czasu kiedy szefem USPS obsadził jednego cywila w zamian za to że dał mu kasę w czasie kampanii. Louis DeJoy, bo o nim mowa, miał za zadanie rozmontować USPS (np. obcięcie budżetu, dyrektywy opóżniające przetwarzanie poczty, rozmontowanie i zezłomowanie kosztownych maszyn sortujących, itd.) żeby mniej ludzi mogło zagłosować listownie w wyborach 2020. Oczywiście trzeba też wspomnieć o motywie zazdrości trumpa wobec szefa Amazonu Jeffa Bezosa, a bardzo dużo przesyłek wysyłanych w ramach Amazona idzie pocztą, więc degradacja USPS to był jeden ze sposobów żeby zaatakować biznes Bezosa.

Myślę że od czasów zaprzysiężenia nowego prezydenta jeszcze za mało czasu minęło żeby restauracja poczty publicznej w USA mogła posunąć się do przodu i naprawić szkody wyrządzone działania dywersyjnymi trumpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Roelka v.2 said:

Paczka siedzi teraz w customs. W moim przypadku paczka z Polski spedzila tam okolo tygodnia. 

Co to znaczy że paczka tam siedzi?

 

2 hours ago, andyopole said:

Ona może być już dalej w drodze tylko np komuś się nie chciało jej zeskanowac.

Wpisz "tracking number" na stronie amerykańskiej poczty usps.com. 

Wpisałam, i coś nie może znaleźć tej paczki...

7F32049E-4C0C-4179-A1E1-057DCA582497.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Agnieszkalove napisał:

Wpisałam, i coś nie może znaleźć tej paczki...

Prawdopodobnie oznacza to że paczka jeszcze nie weszła a amerykański obszar celny czyli leży i czeka. 

Ja wysłałem paczkę 17 marca a doręczona została 3 czerwca tak że, tego. Cierpliwości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...