Skocz do zawartości

Przeprowadzka w rejony Phoenix


LadyW

Rekomendowane odpowiedzi

On 9/9/2021 at 2:13 PM, LadyW said:

Chcialabym poradzic sie Was jak wyglada zycie w tym rejonie Arizony, jake sa za i przeciw. Jacy sa ludzie, jak wyglada zycie tam, jakie sa mozliwosci spedzania czasu? 

W Stanach mialam byc okazje na progamie work&travel, wiec mam niejako pojecie o tamtejszych realiach, ale glownie zycia w malym miasteczku w Kalifornii..

Ja ze swojego doswiadczenia Ci nie powiem, ale pracuje dla firmy z oddzialem w Phoenix (teoretycznie jestem pracownikiem tego oddzialu, tylko pracuje zdalnie), natomiast moj caly team jest w Phoenix. Odkad zaczelam pracowac w maju to nie byloby dnia, zeby ktos nie narzekal ze jest za goraco, ale to chyba kwestia preferencji. Jedna dziewczyna z mojego teamu przeprowadzila sie z Austin do Phoenix wlasnie, bo ona lubi hiking, camping i w ogole jakiegos typu outdoor activity, i ogolnie bardzo sobie chwali. Ogolnie z tego co sie orientowalam, to miasto sie rozwija, duzo osob sie przeprowadza. Sama bym pomyslala, bo koszty zycia tanie, ale raczej nie dalabym rade z takimi upalami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@LadyW Arizona jest super! Ja jestem ogromnym fanem Phoenix i okolic, uwielbiam suchy klimat (brak robali, komarów, kleszczy to ogromna zaleta!) owszem latem czasem jest jak w Arabii Saudyjskiej ale to bez porównania lepsze uczucie niż duchota w Teksasie gdzie przy niższej temp nie da się oddychać kompletnie i człowiek się lepi non stop.... Phoenix jest tez miastem czystym nowym, bardzo się rozwijającym i jest masa pięknych cudów natury o rzut kotem. Jedyne czego tam może brakować to zieleni - no bo klimat pustynny i o ile kaktusy są piękne to jednak zielonego koloru jakoś brakuje człowiekowi :) 

Ale jak miałabym do wyboru mieszkanie w PL a Arizonę to w ogóle bym się nie zastanawiała na twoim miejscu - przyjedziesz na L1, potem firma cię zasponsoruje na GC a potem już droga wolna gdzie chcesz! Nawet jeśli ci Phoenix się nie spodoba to uciekaj asap! To PL wrócić można w każdej chwili jakby co... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
W dniu 20.09.2021 o 18:05, ilon napisał:

Ja ze swojego doswiadczenia Ci nie powiem, ale pracuje dla firmy z oddzialem w Phoenix (teoretycznie jestem pracownikiem tego oddzialu, tylko pracuje zdalnie), natomiast moj caly team jest w Phoenix. Odkad zaczelam pracowac w maju to nie byloby dnia, zeby ktos nie narzekal ze jest za goraco, ale to chyba kwestia preferencji. Jedna dziewczyna z mojego teamu przeprowadzila sie z Austin do Phoenix wlasnie, bo ona lubi hiking, camping i w ogole jakiegos typu outdoor activity, i ogolnie bardzo sobie chwali. Ogolnie z tego co sie orientowalam, to miasto sie rozwija, duzo osob sie przeprowadza. Sama bym pomyslala, bo koszty zycia tanie, ale raczej nie dalabym rade z takimi upalami. 

Hej, czy mogę wiedzieć jak nazywa się Twoja firma? Pozdrawiam : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...