Skocz do zawartości

DV 2023 - wylosowany / nie wylosowany


Rekomendowane odpowiedzi

28 minutes ago, Kora83 said:

To jak się czujesz po tylu razach? Możesz opisać jak to jest sprawdzać co roku,i czytać komentarze u wylosowanych,trochę przykro.Jak to było na początku,kiedy startowałeś?

Troche dziwny komentarz.

Pewnie tak samo przykro jak sie kupi zdrapke i nic sie nie wygra lub jak sie zagra w totka i numery blisko ale jednak nie te same. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pelasia napisał:

Troche dziwny komentarz.

Pewnie tak samo przykro jak sie kupi zdrapke i nic sie nie wygra lub jak sie zagra w totka i numery blisko ale jednak nie te same. 

Czytałam tu na forum wątek o tym, co jest po losowaniu. Ktoś pisał, że losowanie swoją drogą, a potem jest wybieranie kandydatów na GC i że tania siła robocza już w US nie jest potrzebna, tak jak kiedyś. Teraz ponoć wybierają tych najbardziej im przydatnych z innych zawodów. 

A mi się wydaje, że zawsze tak było, bo i po co komuś milion budowlańców, jak akurat potrzebują inżynierów (taki przykład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kora83 napisał:

Witam :) Ja już trzeci raz próbuje,ale niestety przez głupotę usunęłam zdjęcie z numerem potwierdzenia :rolleyes: i mam nadzieję,że go odzyskam 8 maja :P

A Ty z jakim zawodem chcesz startować w US  i czy sama jedziesz czy z rodziną?

Edytowane przez foladdd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty z jakim zawodzie chcesz startować w US  i czy sama jedziesz czy z rodziną?
Ja mam wyksztalcenie wyzsze magisterskie z administracji,ale nie udalo mi sie przez 2 czy 3 lata dostac sie do administracji,wiec zaczelam pracowac fizycznie w Polsce. Na razie mieszkam w Anglii. Gdyby mnie wylosowali to chcialabym zrobic kursy na programiste.

Od 3 lat sledze glownie facebook,ale tez widzialam na youtube dosyc dawno,jak chlopaczek po studium technicznym,wprawdzie o kierunku informatycznym,zostal wylosowany za pierwszym razem i znalazl prace chyba w Google w USA.
Na facebooku inny chlopak zostal wylosowany za 3 razem i mial rozmowe w Londynie,i mowil,ze dobrze jest powiedziec,ze sie ma doswiadczenie w amerykanskich firmach,a pracuje w Anglii fizycznie.W sierpniu wyjezdza do USA.
Czytalam artykul o takiej pani,ktora wygrala zielona karte,wyjechala do USA bez jezyka,a potem zaczela pracowac dla wielkich
projektantow,robiac jakies ciuchy na drutach dla nich. Babka byla grubo po 30-tce jak wyjechala.
Takze jestem dobrej mysli i nie bede rezygnowac.

Sent from my SM-A415F using Tapatalk



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,teraz to zabawa,tradycja z usmiechem na twarzy. 1 i 2 rok byl niesmak. Trzeba zyc dalej,nie ma co sie ogladac za siebie. Od 8 lat zyje z zona w UK,  4 lat temu kupilismy dom,na kredyt. Prace mamy,dajemy rade. W PL skonczylem studia, zarzadzanie  logistyka i transportem. Mam 39 lat,co ma byc to bedzie. Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma. Pozdrawiam i powodzenia 7 maja z fartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,teraz to zabawa,tradycja z usmiechem na twarzy. 1 i 2 rok byl niesmak. Trzeba zyc dalej,nie ma co sie ogladac za siebie. Od 8 lat zyje z zona w UK,  4 lat temu kupilismy dom,na kredyt. Prace mamy,dajemy rade. W PL skonczylem studia, zarzadzanie  logistyka i transportem. Mam 39 lat,co ma byc to bedzie. Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma. Pozdrawiam i powodzenia 7 maja z fartem.
To przykre tyle razy byc niewylosowanym z dobrym zawodem. Ja tez mieszkam w Anglii,ale to nie jest miejsce dla mnie.
Tak w Anglii jest latwirj przezyc niz w Poksce,chociaz tu tez sa duze podwyzki cen,zwlaszcza rachunkiw.

Moze znasz jakies strony po angielsku poswiecone emigracji do USA,oprocz Britsimon,strony ambasady w Polsce i amerykanskiej strony rzadowej USA?

Pozdrawiam



Sent from my SM-A415F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...