Skocz do zawartości

DV 2023 - wylosowany / nie wylosowany


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, spandau napisał:

dzięki żeś mnie wreszcie oświecił że anglosasi mają alergię na niemieckie nazwy geograficzne

Po pierwsze: nie jestem anglosasem. Jestem Slazakiem z urodzenia z korzeniami w Zbarazu. 

Chyba nie wiesz z czym kojarzy się mojemu pokoleniu ta nazwa.

Spandau to jedna z najładniejszych dzielnic Berlina. A jednoczesnie: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Spandau_Prison

Oczywiście nic z tego nie dotyczy Ciebie, traktuj to jako żart. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andyopole napisał:

Po pierwsze: nie jestem anglosasem. Jestem Slazakiem z urodzenia z korzeniami w Zbarazu. 

Chyba nie wiesz z czym kojarzy się mojemu pokoleniu ta nazwa.

Spandau to jedna z najładniejszych dzielnic Berlina. A jednoczesnie: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Spandau_Prison

Oczywiście nic z tego nie dotyczy Ciebie, traktuj to jako żart. :)

Chociaż wydaje mi się że nazwa dzielnicy w której mieszkam - Spandau na tzw. zachodzie kojarzy się co najwyżej z zespołem Spandau Ballet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spandau napisał:

Chociaż wydaje mi się że nazwa dzielnicy w której mieszkam - Spandau na tzw. zachodzie kojarzy się co najwyżej z zespołem Spandau Ballet. 

Widzisz, mieszkasz w takiej historycznie istotnej dzielnicy miasta a jej nazwa kojarzy Ci się tylko z grupą muzykantów (niezłych zresztą). 

W szkole nie uczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAS NOT BEEN SELECTED

Powodzenia dla reszty, oby dla jak najwiekszej liczby forumowiczow dzisiejszy dzien byl pierwszym dniem nowego rozdzialu w zyciu!

btw. wbrew temu co wielu pisze nie mialem zadnych problemow ze sprawdzeniem wyniku, odswiezaniem strony itp.

Edytowane przez Ozyrryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...