Skocz do zawartości

DV 2023 - wylosowany / nie wylosowany


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej mi szkoda,  że w tym roku się nie udało. My w przeciwieństwie do większości szukamy spokoju.  Chcielismy kupić dom na wsi/ farmę i trochę terenu,  W Polsce to jednak inaczej wygląda. Kupilismy kilka hektarow pod Gdanskiem i chyba za rok zaczniemy się budowac.  Więc jeszcze jedno/ dwa losowania i  konczymy.  Szkoda. Lubię to marzenie I snucie planow w oczekiwaniu na wyniki.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Xarthisius napisał:

Obiecałem sobie, że nie będę komentował głupot w tym wątku, bo to jest specjalny wątek, ale jestem słabym człowiekiem...

A pomyślałeś Sherlocku, że do loterii można się zgłosić jeszcze przed ukończeniem wymaganej edukacji, np. w klasie maturalnej? Albo spełniać wymogi przez kwalifikacje pracownicze i nie mieć nawet podstawówki? Tu masz przykład tego pierwszego:
https://forum.usa.info.pl/topic/26193-czy-można-wziąć-udział-w-loterii-będąc-w-ostatniej-klasie-szkoły-średniej-odpowiedź/#comments

 

Cytat

we wniosku zaznaczyłem High School degree, mimo, że świadectwo dostałem dopiero za kilka miesięcy. 

Zaznaczył, mimo, że nie miał, ale na rozmowie w ambasadzie już miał. Gdyby zaznaczył na etapie aplikacji tylko podstawówkę to z wygranej nic by nie było, bo taka aplikacja byłaby odrzucona z góry z powodu niespełnienia wymagań dotyczących edukacji.

Ja mówię o czymś innym, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem o czym dokładnie napisałem w poprzednim poście.

Edytowane przez d_3_5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, d_3_5 said:

we wniosku zaznaczyłem High School degree, mimo, że świadectwo dostałem dopiero za kilka miesięcy. 

Zaznaczył, mimo, że nie miał, ale na rozmowie w ambasadzie już miał. Ja mówię o czymś innym.

A ja mowie o tym, ze to co wpiszesz w pole pytajace o edukacje ma zerowy wplyw na to czy bedziesz wylosowany. Ocene tego czy sie kwalifikujesz podejmuje dopiero CO podczas rozmowy w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

A ja mowie o tym, ze to co wpiszesz w pole pytajace o edukacje ma zerowy wplyw na to czy bedziesz wylosowany. Ocene tego czy sie kwalifikujesz podejmuje dopiero CO podczas rozmowy w ambasadzie.

To co mówisz nijak ma się do mojego poprzedniego posta, który cytujesz w którym jest mowa o podziale na no degree i degree i to jest głównym tematem rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, d_3_5 said:

To co mówisz nijak ma się do mojego poprzedniego posta, który cytujesz w którym jest mowa o podziale na no degree i degree i to jest głównym tematem rozmowy.

W swoim poscie piszesz:  

3 hours ago, d_3_5 said:

więc musi być jakiś algorytm odrzucający te aplikacje, które mają wpisaną tylko podstawówkę.

Nie, nie ma takiego algorytmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Xarthisius napisał:

W swoim poscie piszesz:  

Nie, nie ma takiego algorytmu.

No to dobrze, może masz rację. Co dalej nie zmienia tego, że przyczepiłeś się do jednego zdania/myśli z całego posta, który mówi o czymś zupełnie innym i przez pryzmat tego jednego zdania oceniasz cały post jako ten głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, d_3_5 said:

No to dobrze, może masz rację. Co dalej nie zmienia tego, że przyczepiłeś się do jednego zdania/myśli z całego posta, który mówi o czymś zupełnie innym i przez pryzmat tego jednego zdania oceniasz cały post jako ten głupi.

Jezeli ustalilismy, ze nie ma tajnych algorytmow i ze nawet ze szkola podstawowa mozna byc wylosowanym, to teraz biorac to za baze co mozemy powiedziec o dyskusji na temat hs, degree i hs, no degree?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xarthisius napisał:

Jezeli ustalilismy, ze nie ma tajnych algorytmow i ze nawet ze szkola podstawowa mozna byc wylosowanym, to teraz biorac to za baze co mozemy powiedziec o dyskusji na temat hs, degree i hs, no degree?

Głównym tematem posta jest dezinformacja na temat matury(pierwszy post na ten temat na forum w okolicach 2015 roku), przez co wiele osób mogło i na pewno zaznaczało złe wykształcenie w swoich aplikacjach, a nie wpływ wyboru na finalny wynik losowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, d_3_5 said:

Głównym tematem posta jest dezinformacja na temat matury(pierwszy post na ten temat na forum w okolicach 2015 roku), przez co wiele osób mogło i na pewno zaznaczało złe wykształcenie w swoich aplikacjach, a nie wpływ wyboru na finalny wynik losowania.

Widze progres. To teraz w tym kontekscie przeczytaj jeszcze raz to co napisalem tu: https://forum.usa.info.pl/topic/33687-dv-2023-wylosowany-nie-wylosowany/?do=findComment&comment=323256  W szczegolnosci ostatnie zdanie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...