Skocz do zawartości

DV 2023 - wylosowany / nie wylosowany


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejnym razem zastosuje strategię, że żonę zgłoszę w pierwszych dniach a siebie jakoś pod koniec ;-) pewnie nic to nie zmieni ale zobaczymy. Teraz mieliśmy bardzo zbliżone do siebie numery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie starych wyjadaczy tego forum. :) Oczywiście w tym roku również nie zostałem wylosowany. Za rok być może powtórzę próbę. Życzę powodzenia , niech komuś się w końcu uda by mieć szansę spróbować zrealizować swój amerykański  sen. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 16:17, Xarthisius napisał:

Dobra, ugnę się pod presją i wyjawię Wam sekret. Pewnie nie pozwola mi się przez to naturalizować, ale trudno. Czegóż to się nie robi dla Rodaków w potrzebie...

Zgodnie z niewypowiedzianym życzeniem przekazałem  link do tego posta podczas mojego ostatniego spotkania z oficerem USCIS dnia 4 maja, roku 2022. :D

 

Mój test na obywatelstwo był zaskakująco łatwy, powoli zaczynam rozumiec dlaczego. :P

  • Haha 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, foladdd napisał:

To inaczej. Od kiedy do kiedy będą rozmowy i wyjazdy?

Teoretycznie rozmowy powinny zacząć się chyba w październiku 2023 i potrwają do września 2024, a wyjazd jest w ciągu pół roku od badań lekarskich lub rozmowy jeśli ta była szybciej (tak było w moim przypadku). Rozmowę miałem 1 marca i w wizie imigracyjnej mam wbite, że muszę przekroczyć granicę do 1 września 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Jacek87 said:

Teoretycznie rozmowy powinny zacząć się chyba w październiku 2023 i potrwają do września 2024, a wyjazd jest w ciągu pół roku od badań lekarskich lub rozmowy jeśli ta była szybciej (tak było w moim przypadku). Rozmowę miałem 1 marca i w wizie imigracyjnej mam wbite, że muszę przekroczyć granicę do 1 września 2022.

Lata Ci sie pomylily. DV23 == 01.10.2022 - 30.09.2023.

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 1
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...