Skocz do zawartości

DV 2023 - wylosowany / nie wylosowany


Rekomendowane odpowiedzi

4 raz  2x has not been selected.  Ktos wie tylko tak serio pytam czy zdjevia maja wplyw na wybor czy nie? Aczkolwiek porobowalismy i amatorskich i profesjonalnie zrobionych. W tym roku mega szkoda, sytuacja w Polsce srednia i mimo ze jestesmy po 40 gotowi bylismy wyjechac nawet jutro:rolleyes:Trzeba podrzucic tipa amerykanom na pytanie o motywację w %. 

Gratulacje wszystkim wybranym, brawo Wy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Valaya said:

 Ktos wie tylko tak serio pytam czy zdjevia maja wplyw na wybor czy nie?

ma takie znaczenie że nie można wysyłać starszego zdjęcia niż 6 miesięcy, więc jeśli na dwie loterie wyślesz to samo zdjęcie to powinnaś być odrzucona. No i wiadomo, musi też spełniać pozostałe wymagania (wymiary, proporcje, tło itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie korekty DS-260. Zapomniałem wpisać dodatkowy email którego używałem na przestrzeni ostatnich 5 lat i chciałem go dodać. Rozumiem żeby napisać do KCC wiadomość z prośbą o odblokowanie DSa (które jak widziałem w temacie z DV2022 może trwać nawet kilka tygodni). Czy po uzupełnieniu jest nowy submit formularza (nowa confirmation page itp.) czy jest to raczej w formie edit (dodajesz informację, zamykasz formularz i tyle)? Czy w przypadku odblokowania formularza powiedzmy po kilku tygodniach i  poprawce submitting date jest ciągle jako 12.05 czy już dajmy na to jako lipcowa data?

Edytowane przez piotrek2525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, piotrek2525 said:

Mam pytanie odnośnie korekty DS-260. Zapomniałem wpisać dodatkowy email którego używałem na przestrzeni ostatnich 5 lat i chciałem go dodać. Rozumiem żeby napisać do KCC wiadomość z prośbą o odblokowanie DSa (które jak widziałem w temacie z DV2022 może trwać nawet kilka tygodni). Czy po uzupełnieniu jest nowy submit formularza (nowa confirmation page itp.) czy jest to raczej w formie edit (dodajesz informację, zamykasz formularz i tyle)? Czy w przypadku odblokowania formularza powiedzmy po kilku tygodniach  poprawce submitting date jest ciągle jako 12.05 czy już dajmy na to jako lipcowa data?

Po odblokowaniu i zatwierdzeniu dostajesz nowy confirmation page z nową datą "completed on". Czy ma to wpływ na cokolwiek? Możemy tylko gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xarthisius napisał:

Po odblokowaniu i zatwierdzeniu dostajesz nowy confirmation page z nową datą "completed on". Czy ma to wpływ na cokolwiek? Możemy tylko gdybać.

Czytając wątek z DV2022 właśnie zauważyłem że z tą datą wysłania DS są różne teorie. Osobiście uważasz, że mimo wszystko lepiej otworzyć formularz i uzupełnić drugi email?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

On 5/8/2022 at 1:59 PM, Zuerich1990 said:

Witam, 

 

czytelnik forum od 15 lat i po 15 latach loterii czy bog wie ile dzis You have been randomly selected for further processing..

Numer wysoki 30K wiec bez ekscytacji.

1. Czy to gdzie sie bedzie robic caly ten process (my w Switzerland) ma jakis wplyw czy dojdzie do interview?

Dzieki

 

 

 

 

Daj znac jakby co - przerabialem niedawno (rok temu) ten scenariusz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...