Skocz do zawartości

Wniosek o obywatelstwo a rozliczenie podatkowe


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, andyopole napisał:

 

edit: zaproszenie na interview dostaniesz 30 dni przed wyznaczonym terminem. Od złożenia aplikacji do intervie, w w moim przypadku minelo 10 miesiecy ale ostatnio forumowy kolega @vlade czekal bodaj 5 tygodni wiec smialo mozesz na pol roku leciec.  ;)

Czyli będę czekał np. 10 miesięcy i dopiero 30 dni przed dostanę zaproszenie? Tzn nie będę znał terminu przez cały ten czas? 

Edytowane przez Robal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Brawo! Jest czytanie ze zrozumieniem.  :)

Tu nie chodzi o czytanie ze zrozumieniem człowieku. Tekst można zrozumieć na kilka sposobów. Można dostać wyznaczony termin a miesiąc przed można dostać formalne zaproszenie, nie prawda ? Ja tylko potwierdzam a twojego szydzenia nie potrzebuje

Edytowane przez Robal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Robal napisał:

Tu nie chodzi o czytanie ze zrozumieniem człowieku. Tekst można zrozumieć na kilka sposobów. Można dostać wyznaczony termin a miesiąc przed można dostać formalne zaproszenie, nie prawda ? Ja tylko potwierdzam a twojego szydzenia nie potrzebuje

Pewnie ze mozna tak, mozna inaczej. Ja Ci pisze jak jest, inni potwierdzają a ty wymyślasz swoje procedury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, andyopole said:

W kwestii formalnej: aby uniknąć pisania posta pod postem używaj opcji "edytuj".

 

edit: zaproszenie na interview dostaniesz 30 dni przed wyznaczonym terminem. Od złożenia aplikacji do intervie, w w moim przypadku minelo 10 miesiecy ale ostatnio forumowy kolega @vlade czekal bodaj 5 tygodni wiec smialo mozesz na pol roku leciec.  ;)

Tak dla ustalenia uwagi, papiery zlozylem razem z szanowna malzonka, tego samego dnia gdzies w maju, i ja jestem po interview a u niej ciagle processing, nawet daty nie ma ustalonej. Jedyne co mi przychodzi do glowy to ze ja mam czesto robione background checks ze wzgledu na prace, a ona praktycznie nie isnieje w ichniejszych bazach danych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vlade napisał:

Tak dla ustalenia uwagi, papiery zlozylem razem z szanowna malzonka, tego samego dnia gdzies w maju, i ja jestem po interview a u niej ciagle processing, nawet daty nie ma ustalonej. Jedyne co mi przychodzi do glowy to ze ja mam czesto robione background checks ze wzgledu na prace, a ona praktycznie nie isnieje w ichniejszych bazach danych. 

E tam, jak znam tutejsze problemy to papiery wpadły za szafę i czekają na malowanie pomieszczeń. Wtedy się meble odsuwa. ;-)

Moja ex tak miała, złożyła aplikację jeszcze mieszkając na Battery Park a testy były po czterech latach już w Portland. Dobrze że jakimś cudem nie wyrzuciła (co jest dla niej charakterystyczne ;)) potwierdzenia odbioru. Próbowali jej wmówić że nigdy nie złożyła applikacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, andyopole napisał:

Pewnie ze mozna tak, mozna inaczej. Ja Ci pisze jak jest, inni potwierdzają a ty wymyślasz swoje procedury. 

Pouczasz i wyszydzasz. Swoją drogą typowo polskie zachowanie. Człowiek wchodzi na forum i od razu widzi że polacy to chamski naród. Jestem tutaj po to żeby się dowiedzieć tego czego potrzebuję a nie czytać jakieś nieprzyjemności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Robal napisał:

Pouczasz i wyszydzasz. Swoją drogą typowo polskie zachowanie. Człowiek wchodzi na forum i od razu widzi że polacy to chamski naród. Jestem tutaj po to żeby się dowiedzieć tego czego potrzebuję a nie czytać jakieś nieprzyjemności. 

A ja probuje Ci odpowiedziec jak najprostszymi slowami jak jest, ktorych albo nie czytasz albo nie rozumiesz a potem nazywasz je nieprzyjemnosciami poniewaz odpowiedzi nie spelniaja twoich oczekiwan. Wez adwokata, zaplac mu i on ci powie to co chcesz uslyszec.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...