Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mola napisał:

Xarth ogląda strony internetowe jako surowy kod w html-u, a prawda jest taka, że polskich liter zaczął używać, gdyż dopiero niedawno znalazł Alt na swojej klawiaturze, na której żaden klawisz nie ma labelki, tylko gładka czerń.... :P

Mam w pracy podobnego magica. Tylko ze on tak nap....la w klawiature jak w przedwojenna maszyne do pisania!

Zawsze jak zmieniam swoja klawiature na ladniejsza to oddaje mu swoja stara. On nigdy nie chce zmian, taka zajechana mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andyopole napisał:

Mam w pracy podobnego magica. Tylko ze on tak nap....la w klawiature jak w przedwojenna maszyne do pisania!

Zawsze jak zmieniam swoja klawiature na ladniejsza to oddaje mu swoja stara. On nigdy nie chce zmian, taka zajechana mu pasuje.

Nie to, że na Xartha klawiaturze nie ma literek bo się starły, o nie. To tak celowo jest. On ma takie coś: https://shop.daskeyboard.com/collections/all-mechanical-keyboards/products/das-keyboard-4-ultimate?variant=594321629

nie dość, że bez literek, to jeszcze jakie to dźwięki wydaje... w opisie jest o "psycho-acoustic experience " i to jest właście moje experience gdy Xartha ktoś wkurzy na forum :lol:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, andyopole said:

Tylko ze on tak nap....la w klawiature jak w przedwojenna maszyne do pisania!

Nie zrozumie ten, co nie używał IBM Model M... :) Teraz mam wogóle cichy model także sobie wypraszam! Ten pierwszy, to klikał aż miło, ale Żona na mnie krzyczała.

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mola said:

Nie to, że na Xartha klawiaturze nie ma literek bo się starły, o nie. To tak celowo jest. On ma takie coś: https://shop.daskeyboard.com/collections/all-mechanical-keyboards/products/das-keyboard-4-ultimate?variant=594321629

nie dość, że bez literek, to jeszcze jakie to dźwięki wydaje... w opisie jest o "psycho-acoustic experience " i to jest właście moje experience gdy Xartha ktoś wkurzy na forum :lol:

Miałem identyczną Das Keyboard :) normalne pisanie nie sprawiało problemu, gorzej jak trzeba było wpisać jakieś wymyślne hasło, szczególnie świeżo ustawione... :D 

2 hours ago, Xarthisius said:

Nie zrozumie ten, co nie używał IBM Model M... :) Teraz mam wogóle cichy model także sobie wypraszam! Ten pierwszy, to klikał aż miło, ale Żona na mnie krzyczała.

Moja właśnie była z blue switchami - i też to zaważyło o jej odejściu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...