Skocz do zawartości

Sprowadzenie leku


malyjoe

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, andyopole said:

W Europie, nawet za komuny w "zachodnich" aptekach zawsze honorowali polskie recepty. 

Wiem... ale my w Europie nie jestesmy... jestesmy w kraju gdzie lekarze bronia siebie i zarobkow... chcesz lakrstwo? Umawiaj sie z lekarzem i dostaniesz recepte... po zaplaceniu kilka/kilkaset dolarow... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

 

16 godzin temu, deejayslyk napisał:

a jak sie ona nazywa? bo tez szukam 

Opzelura od firmy Incyte. W internecie mają trochę informacji i ponoć daje bardzo dobre rezultaty. Poza tym według mnie tworzyli go pod właściwym kontem tzn. blokowanie autoimmunologii.   

14 godzin temu, Roelka v.2 napisał:

Samemu to chyba raczej nic nie zalatwisz. Z tego co wiem to leki sprowadza sie przez apteke. 

Czytałem o sprowadzaniu przez aptekę ale raz że jest do długi proces a dwa nie dający gwarancji że taki lek sprowadzę. 

13 godzin temu, andyopole napisał:

Jesli Cie to interesuje to poszukam w domu adresu do kanadyjskiej apteki online. Za jej posrednictwem kupowalem lekarstwa wtedy gdy nie mialem ubezpieczenia. Lek. ktory tu kosztowal $160 na miesiac oni za $120 przysylali mi ten sam lek, tego samego producenta za $120 na trzy miesiace, dostawa w cenie.

Poniewaz byl to lek na recepte, musialem im wyslac jej skan.

Będę wdzięczny za każdą informację, możliwość do sprawdzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, malyjoe napisał:

 

Opzelura od firmy Incyte. W internecie mają trochę informacji i ponoć daje bardzo dobre rezultaty. Poza tym według mnie tworzyli go pod właściwym kontem tzn. blokowanie autoimmunologii.   

Czytałem o sprowadzaniu przez aptekę ale raz że jest do długi proces a dwa nie dający gwarancji że taki lek sprowadzę. 

Będę wdzięczny za każdą informację, możliwość do sprawdzenia. 

OK. jesli znajde czas  w pracy to poszukam ale gdy wlasne przyszedlem to juz czekala na mnie sterta papierow wiec cienko to widze.

Popatrze gdy wroce do domu. ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2022 o 16:32, andyopole napisał:

Wysłałem Ci link na PM. Na forum nie podam dopóty, dopóki nie zapłacą mi za reklamę. :)

Jeśli oni nie mają tego leku to szukaj innych aptek online.

Dzięki. Jestem już po kontakcie z nimi i niestety nie mają ale napisałem też do innej na której jest dostępny, przynajmniej widnieje na stronie także dzięki bo za Twoją radą poszukałem. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.02.2022 o 22:49, pepeaz napisał:

Dostaję error przy próbie wejścia z Polski. Domyślam się że muszę to jakoś obejść. 

Przy okazji poinformuję że udało mi się skontaktować z inną apteką dla której przesłałem receptę wystawioną przez polskiego lekarza i na jej podstawie powiedzieli że mają i mogą wysłać lek do Polski. Podali tylko wysokie kwoty. Maść jedna tuba 60g cena 2800 euro. Wysyłka 2500 euro + 500 euro jakieś inne opłaty. O ile maść załóżmy że może tyle kosztować o tyle transport jest jakiś dziwnie drogi. Miał ktoś doświadczenia w podobnych sytuacjach? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście "opalam" się lampą UVB którą sam zmontowałem i generalnie jestem bardzo zadowolony bo 2 czy 3 razy już pozbyłem się tego jednak po kilku miesiącach wraca. Ostatni kolega lekaż powiedział żebym popatrzył na lasery bo można nimi chociażby bezpośrednio konkretny obszar naświetlać a nie całą twarz np no i znalazłem coś takiego:

https://www.alibaba.com/product-detail/New-Product-Ideas-2022-Portable-CE_1600355656945.html?spm=a2700.7724857.normal_offer.d_title.999b349a1qquLp

Korzystał ktoś może albo ma :D? 

PS. Nie wiedziałem jak edytować post także możliwe że dwa pod rząd będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, malyjoe napisał:

PS. Nie wiedziałem jak edytować post także możliwe że dwa pod rząd będą. 

W górnym prawym rogu każdego postu jest trzykropek. Kliknij tam, w dość długiej liście jest tez opcja "edytuj". Jednak pięć godzin czasu to zbyt długo na edycję. Na tym forum chyba tylko 15 minut, lub jedna godzina, nie pamiętam. Mea culpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...